KeraPro — profesionāļu iecienītais jaunums

Kiilto KeraPro ir visātrāk žūstošais hidroizolācijas risinājums Somijā. Uzklājot ar rullīšiem, žūšanas laiks ir aptuveni 1 + 2 stundas. Izsmidzinot, žūšana ilgst tikai vienu stundu. Darba tempu paātrina arī iespēja izmērīt plēvītes biezumu ar ultraskaņas ierīci. Jaunais produkts piesaistīja profesionāļu uzmanību uzreiz pēc nonākšanas tirgū.

„Izsmidzināšana ievērojami paātrina darba tempu. Tāpat esmu pārliecināts, ka šāda veida produkti uzlabos celtniecības kvalitāti,” savās domās Kiilto KeraPro prezentācijā dalās Jussi Lundens . Kā klients viņš iesaistījās produkta izstrādē un nu ir patiesi gandarīts ar gala rezultātu.

Blakus stāvošais Jere Haikarainens māj ar galvu:

„Mūsu darbs noteikti būs vieglāks. Ļoti būtisks faktors ir tas, ka produkts būvlaukumā ātri nožūst un nenopil. Man noteikti ir radies labs iespaids par to”, viņš piebilst.

Mūsu darbs noteikti būs vieglāks. Ļoti būtisks faktors ir tas, ka produkts būvlaukumā ātri nožūst un nenopil.

Jauns izsmidzināmais izolācijas materiāls

Lempaala un Helsinkos, kur norisinājās produkta prezentācija, ātri žūstošā hidroizolācija Kiilto KeraPro saņēma uzslavas. Un tas nav nekāds brīnums. Saskaņā ar „Kiilto” Produktu izstrādes nodaļas vadītājas Marjaana Mussalo sacīto — Kiilto KeraPro ir visātrāk žūstošais hidroizolācijas risinājums Somijā.

„Uzklājot ar rullīšiem, produkta žūšanas laiks ir aptuveni 1 + 2 stundas, tādēļ normālos apstākļos flīzes var uzklāt jau tajā pašā dienā. Ja produktu izsmidzina, labvēlīgos apstākļos tas nožūst jau vienas stundas laikā. Tāpat arī viena produkta komponenta pamatīpašība palielina darba tempu. KeraPro izmantošana nerada materiāla pārpalikumus,” skaidro Mussalo.

Tagad iespējams veikt mērījumus ar ultraskaņas palīdzību

Saistībā ar Kiilto KeraPro laišanu tirgū tika prezentēta arī jaunā hidroizolācijas plēves biezuma mērīšanas metode. Ar ultraskaņas mērīšanas metodi sausās plēves biezumu var izmērīt, nesabojājot plēvi. Metodi ir pārbaudījis Somijas VTT Tehnisko pētījumu centrs. Mērīšanas ierīce var izmērīt plēves biezumu vairākās vietās bez nepieciešamības noņemt testa paraugus, un tādēļ nav vajadzības nomainīt hidroizolācijas materiālu ar jaunu.

Share This Page