KeraSafe uzklāšana profesionāļiem neradīja nekādas problēmas

Kiilto KeraSafe hidroizolācijas sistēma pirmajā uzklāšanas vietā — Somijas ostas pilsētā Pori, bija viegli un ātri uzstādāma.

Daudzdzīvokļu ēkas „Aurinkoranta” būvlaukumā viena dzīvojamās ēkas stāva mitro telpu izolācijai izmantoja KeraSafe sistēmu. Pieredze darbā ar jauno hidroizolācijas sistēmu tika gūta, uzklājot sistēmu astoņos dzīvokļos. Uzņēmuma „Lemminkäinen” būvlaukuma menedžeris Tomi Setälä uzskata, ka uzklāšana tika veikta bez problēmām.

„Ja esi kādreiz līmējis tapetes, tad noteikti varēsi uzklāt uz sienām arī KeraSafe hidroizolācijas loksnes. KeraSafe tika raksturota kā ātri uzklājama sistēma, un par to mēs varējām pārliecināties, tiklīdz bijām pieraduši pie uzklāšanas procesa,” stāsta Setälä.

Celtniecības darbu speciālisti ātri apgūst jaunas lietas, un tā tas bija arī Pori būvlaukuma darbinieku gadījumā. Saskaņā ar „Kiilto” reģionālā vadītāja Jarmo Peltonena sacīto, parastās hidroizolācijas uzklāšana 30 m2 vannas istabā ilgst apmēram vienu dienu.

„Taču profesionālis, izmantojot KeraSafe sistēmu, vienas dienas laikā spēj sagatavot divas līdz četras vannas istabas,” raksturojot ietaupījumus, stāsta Peltonena.

Ja esi kādreiz līmējis tapetes, tad noteikti varēsi uzklāt uz sienām arī KeraSafe hidroizolācijas loksnes. KeraSafe tika raksturota kā ātri uzklājama sistēma, un par to mēs varējām pārliecināties, tiklīdz bijām pieraduši pie uzklāšanas procesa.


Pareiza hidroizolācija vienā piegājienā

KeraSafe hidroizolācijas loksne ir aptuveni 0,6 mm bieza. Nepieciešamajam slānim ir nemainīgs standarta biezums, kas padara tehnisko pārbaudi efektīvāku. Vispirms uz sienas tiek uzklāta līme, un pēc tam — loksne. Kad ir uzstādīti hidroizolācijas pastiprinošie stūrīši un izvada nostiprinājumi, izolācija ir gatava, tiklīdz tā nožūst. Sagatavošanas darbos tas atmaksājas. Virsmai jābūt gludai un kārtīgi notīrītai. Bāzei jābūt rūpīgi attīrītai ar vakuumu. Pēc uzklāšanas loksnes pārklāsies par 5 cm; lai vienkāršotu uzklāšanu, jāatzīmē savienojošā līnija.

„Ja loksnē izveidosies grumba vai caurums, to varēs viegli novērst. Šajā gadījumā varēs izmantot 5 cm pārklājuma malu. Loksnes pielīmē ar KeraSeal karstlīmi,” stāsta Peltonena.

KeraSafe sistēmas plaisu pārklāšanas spējas kategorija ir ļoti augsta — 3. Ja flīze ir sabojājusies un to ir jānomaina, izolāciju nevar tik viegli sabojāt, tāpēc flīzi var viegli nomainīt. Tā kā ir gūta laba pieredze, Setälä stāsta, ka KeraSafe varēs izmantot būvlaukumos arī turpmāk.

„Sistēmas uzklāšanu var ātri apgūt uzklāšanas laikā, un darbs var raiti turpināties.”

KeraSafe

KeraSafe ir ūdensizturīga un tvaika necaurlaidīga membrāna mitru telpu hidroizolācijai. Tā ir piemērota izmantošanai paneļu un akmens konstrukcijās. Izmantojot KeraSafe sistēmu, telpu var hidroizolēt ar vienu piegājienu. KeraSafe ir viegli un ātri uzklājama sistēma, un membrānas biezums vienmēr ir pareizs.

Share This Page