„Kiilto” produkti spēja pārliecināt celtniecības uzņēmumu „Kumoni”, jo tie nodrošina īsāku materiālu žūšanas laiku un uzlabo darba komfortu.

Īsāks žūšanas laiks un uzlabots darba komforts.

Pilsētā Kuopio dibinātais celtniecības uzņēmumus „Kumoni” pārgāja uz „Kiilto” produkciju, sava uzņēmuma vajadzībām izvēloties špakteli, hidroizolāciju, saistvielas un līmi.

„Kumoni” jau ilgu laiku bija aktīvi iesaistījies „Kiilto” produktu izstrādē. Kopīgie produktu izstrādes centieni vainagojās ar ievērojami īsāku žūšanas laiku. Sadarbība sasniedza jaunu līmeni, kad „Kumoni” nolēma izmēģināt ar iekārtu izsmidzināmo Kiilto OT Light izlīdzinošo sienu špakteli.

„Iepriekš bijām izmantojuši citu ražotāju izsmidzināmās špakteles sienu izlīdzināšanai, tomēr mums bija nepieciešams produkts ar mazliet atšķirīgākām īpašībām. Kad bijām izmēģinājuši sienu izlīdzinošo špakteli Kiilto OT Light, uzreiz bija skaidrs, ka esam atraduši piemērotu produktu,” stāsta uzņēmuma darba vadītājs Kai Seppänens.

Darbinieki izvēlas „Kiilto”

Materiāla izsmidzināšana ar iekārtu ievērojami paātrina darba tempu — kvalificēts darbinieks vienas dienas laikā var izsmidzināt špakteli sešās vannas istabās. Ja špakteli uzklāj ar rokām, process ir krietni ilgāks.

„Kumoni” flīzētāji izvēlas „Kiilto” augstvērtīgos produktus, jo tie uzlabo darba komfortu. Veselības apsvērumu dēļ ir svarīgi, lai produkti neradītu putekļus.

Pārliecināja produktu saderība, Somijas kvalitāte un laba klientu apkalpošana

„Kumoni” sāka izmantot „Kiilto” produktu līniju, jo uzņēmums vēlējās nodrošināt dažādu produktu saderību. Arī pakalpojuma pieejamība bija svarīgs kritērijs.

„Kiilto pārstāvis vienmēr ir sasniedzams, un uzņēmums patiešām uzklausa savus klientus. Darbs var noritēt bez pārtraukumiem, ja brīdī, kad ir nepieciešams padoms vai ierašanās uz vietas, produktu piegādātājs vienmēr ir līdzās.”

Darbs var noritēt bez pārtraukumiem, ja brīdī, kad ir nepieciešams padoms vai ierašanās uz vietas, produktu piegādātājs vienmēr ir līdzās.

Pēc „Kiilto” reģiona vadītāja Kari Rinne domām, ātrums ir svarīgs arī attiecībā uz produktiem, jo „Kumoni” patīk iegādāties vietēji ražotus produktus un nolīgt darbā vietējos apakšuzņēmējus.

„Fakts, ka mūsu produkti ir izgatavoti tikai Somijā, tiek ļoti novērtēts un noteikti ir viens no faktoriem, kas pavēra ceļu sadarbībai ar uzņēmumu „Kiilto”,” stāsta Seppänens.

Foto: Pentti Vänskä

PILNU RAKSTU LASĪT KLIENTU ŽURNĀLĀ „KONTAKTI”


Kumoni

„Kumoni” ir renovācijas darbu uzņēmums, kas atrodas pilsētā Kuopio, un specializējas apkures, ūdensapgādes, ventilācijas, kā arī elektriskās apsildes sistēmu renovāciju jomā. Uzņēmums darbojas dzīvojamo māju, publisko un komerciālo ēku sektorā. „Kumoni” nodarbina aptuveni 35—40 pilnas slodzes darbiniekus, un tā gada apgrozījums ir aptuveni 6—8 miljoni eiro.

www.kumoni.fi

Share This Page