Papildināts Kiilto masu un hermētiķu klāsts

Dēļ Kiilto masu un hermētiķu piedāvājuma papildinājuma, Kiilto tagad nodrošina plašāku produktu klāstu profesionāļiem, kā jebkad agrāk.

Kiilto ir atjauninājis produktu komplektus, kā arī mainījis un vienkāršojis produktu nosaukumus, iekļaujot tajos vārdu „Kiilto”. Plašāks klāsts ir Kiilto biznesa sektoru sinerģijas rezultāts, un šī biznesa centrā ir klienta vajadzības.

Nekad agrāk nav bijis tik viegli izvēlēties attiecīgam lietojumam piemērotāko produktu. „Mēs pārlūkojām no būvniecības vai rūpniecības profesionāļu vajadzību viedokļa visas mūsu javas un hidroizolācijas materiālus un centāmies noteikt tos faktorus, kas mums ļautu labāk apkalpot klientus. Tagad esam izveidojuši visaptverošu, integrētu produktu klāstu, kas ļauj mūsu klientiem atrast jebkuram lietojumam piemērotus produktus no viena piegādātāja. Mūsu mērķis bija vienkāršota un visaptveroša klāsta izveidošana,” uzsver Kiilto Construction Produktu grupu menedžere Stīna Pasanena (Stiina Pasanen).

Mēs esam papildinājuši ar jaunām krāsām arī Kiilto Masa produktu saimi. Jaunās krāsas atbilst Rautaruukki standarta krāsām.

Kiilto ir apmierināts ar savu paplašināto produktu klāstu, jo tagad uzņēmums var piedāvāt tik plašu produktu klāstu kā nekad agrāk.

„Jauki, ka jaunu gadu varam uzsākt ar tik labām vēstīm. Labprāt nodrošināsim mūsu klientiem jaunus risinājumus, kas viņiem ļaus sasniegt vajadzīgos rezultātus. Pasaule mainās, bet Kiilto stāv kā klints.”


Share This Page