Kiilto Oy pastiprina savu ar celtniecību saistīto uzņēmējdarbību Zviedrijā

Kiilto Oy no privātā kapitāla firmas PEQ AB ir iegādājies visas TM Progress akcijas Zviedrijā un ir pārņēmis uzņēmuma operatīvo vadību. Kiilto Oy ietilpst Kiilto Family grupā. TM Progress tika nodibināts 1974. gadā, un tas darbojas visā Zviedrijas teritorijā. Uzņēmums ražo pumpējamus izlīdzinošos maisījumus profesionāļiem un sniedz pakalpojumus, kas saistīti ar šiem maisījumiem. Uzņēmuma neto apgrozījums ir 28 miljoni eiro.

„Šī uzņēmuma pārņemšana ietilpst Kiilto izaugsmes un starptautiskās paplašināšanās stratēģijā. TM Progress dabiski iekļaujas Kiilto starptautiskajās operācijās attiecībā uz tā korporatīvo un pakalpojumu kultūru, kā arī produktu klāstu. Esmu pārliecināts, ka šis uzņēmuma pārņemšanas darījums ļaus mums labāk apkalpot mūsu klientus Zviedrijā, kā arī turpināt attīstīt mūsu uzņēmējdarbību kā celtniecības profesionāļu partnerim Somijā un citās valstīs, kurās darbojamies,” norāda Kiilto rīkotājdirektors Anssi Asikainens.

Kiilto Zviedrijā pieder neatkarīgs vietējais uzņēmums Kiilto AB. Jaunais uzņēmums turpinās savu darbību kā neatkarīga vienība Kiilto Family grupas ietvaros. Uzņēmuma pārņemšana palielinās Kiilto darbinieku skaitu par aptuveni 40 darbiniekiem. Šīs uzņēmuma pārņemšanas rezultātā paplašināsies Kiilto ražošanas procedūras Zviedrijā, jo TM Progress ir ražotnes Hallstahammarā un Ornskoldvikā. Uzņēmuma galvenais birojs atrodas Ornskoldvikā.

Pārņemšanas darījums ietver arī TM Progress meitasuzņēmuma Injo Golv AB pārņemšanu. Uzņēmuma specializācija ir bezšuvju grīdas segumu risinājumi. Injo Golv is Stokholmā bāzēts uzņēmums, kas tika nodibināts 2002. gadā. Par TM Progress meitasuzņēmumu tas kļuva 2017. gada janvārī.

Pamatojoties uz TM Progress izpilddirektora Oves Sigvardsona teikto, īpašumtiesību maiņa uzņēmumā tika sagaidīta ar entuziasmu un pārliecību.

„Mūsu darbības pamatā vienmēr ir bijusi augsta kvalitāte un izteikta koncentrēšanās uz klientu vajadzībām. Mēs izstrādājam risinājumus sadarbībā ar mūsu klientiem un strādājam pie tā, lai piedāvātu visaptverošus risinājumus, kas tiešām atbilst klientu vajadzībām. Mēs vienmēr esam augstu novērtējuši sistemātisku ilgtermiņa darbu gan produktu attīstīšanas, gan klientu attiecību jomā. Mums ar Kiilto ir ļoti daudz kopīga. Kiilto diversificētās biznesa darbības balstās uz kultūru, vērtībām un darbības modeļiem, kas mums ir kopīgi. Uzskatu, ka TM Progress spēs papildināt Kiilto biznesa darbības atbilstoši Kiilto vēlmēm. Kļūšana par daļu no Kiilto sniedz mums izcilas izaugsmes iespējas Ziemeļvalstīs.”

Share This Page