Ugunsdrošības nodrošināšana kļūst par daļu no Kiilto sniegtajiem pakalpojumiem

Kiilto Oy laiž klajā savu jauno Fireproof ugunsdrošības produktu saimi papīra rūpniecības un iepakošanas nozares vajadzībām. Produkti tiks laisti klajā Pac Tec Helsinki gadatirgū, kas norisināsies maijā. Kiilto Fireproof liesmu slāpētāju galvenās īpašības ir videi draudzīgs sastāvs, ērta lietošana un efektivitāte.

Pieprasījums pēc videi draudzīgiem liesmu slāpētājiem strauji pieaug. Lai apmierinātu šo pieprasījumu, Kiilto ir izveidojis augstākā līmeņa speciālistu komandu ar mērķi radīt efektīvus un drošus risinājumus. Rezultātā Kiilto ir izstrādājis liesmu slāpētājus, sadarbojoties ar universitāšu pētniekiem kopš 2015. gada.

„Mūsdienās ir pieejamas plašākas iespējas izmantot dažādus materiālus, un arī jaunākās inovācijas liesmu slāpētāju ražošanā ir sniegušas jaunas iespējas materiālu izmantošanai. Tāpat visās nozarēs drošības apsvērumiem šobrīd tiek pievērsta arvien lielāka uzmanība. Interese par mūsu ugunsdrošības risinājumiem ir ļoti liela gan Somijā, gan ārpus tās robežām”, norāda Atte Borgenström, Kiilto liesmu slāpētāju biznesa segmenta biznesa attīstības vadītājs.

Šobrīd Kiilto koncentrējas uz liesmu slāpētāju izmntošanu kokapstrādes, papīra rūpniecības un iepakošanas nozarēs, kā arī izolācijas un filtrēšanas materiāliem. Atte Borgenström skaidro: „Liesmu slāpētāji ir tiešām dabisks papildinājums šajos segmentos, jo Kiilto tiem piedāvā arī ekspertīzi līmju segmentā”.

Pēdējos gados tiek rūpīgi pārbaudīta liesmu slāpētāju ietekme uz vidi. Daudzu tirgū pieejamo liesmu slāpētāju efektivitāte ir balstīta uz ķīmiskiem savienojumiem, kas satur bromu, kas ir kaitīgs cilvēku veselībai un videi. Lai gan līdz šim nav izpētīti visi broma radītā veselības kaitējuma aspekti, ir noskaidrots, ka daudzi bromu saturoši liesmu slāpētāji ir toksiski. Tādējādi paaugstinās broma līmenis barības ķēdē, rezultātā tam nonākot cilvēka organismā. Liesmu slāpētājos esošie toksīni var arī tikt ieelpoti un nonākt cilvēku elpošanas sistēmā, piemēram, no ēku siltumizolācijas materiāliem vai sadzīves elektroierīcēm. Neskatoties uz šīm problēmām, līdz šim brīdim broms tiek izmantots liesmu slāpētāju ražošanā, jo trūkst dzīvotspējīgu alternatīvu. Tagad tas ir mainījies.

Balstoties uz Borgenström teikto, viņa P&A komanda strādā pie tā, lai nodrošinātu nepārtrauktu produktu attīstību un pievēršanos katra klienta specifiskajām vajadzībām. „Mēs vēlamies sniegt mūsu klientiem labāko iespējamo liesmu slāpētāju risinājumu. Tas ir pats būtiskākais”.

Share This Page