Checklist

  • You can add products to your checklist.

By emailing the checklist to yourself, you will receive the Product Brochure and Safety Data Sheet to your inbox in PDF format.

SubmitPrint

Risinājumi celtniecībai un rūpniecībai

„Kiilto Oy” ir 1919. gadā dibināts Somijas ķīmiskās rūpniecības ģimenes uzņēmums, kas piedāvā produktus celtniecības un rūpniecības nozarei. Mūsu uzņēmējdarbības pamatā ir līmvielu un ar to saistīto produktu izstrāde, ražošana un tirdzniecība — visaptverošas zināšanas līmes pielietojumu jomā. Esam „Kiilto Family” grupas daļa.

Klienti rāda ceļu

Mūsu uzņēmums pastāvīgi izstrādā jaunus produktus un, balstoties uz mūsu klientu vēlmēm, uzlabo esošos. Papildus līmes risinājumiem, nodrošinām atbalstu darba posmos, kas saistīti ar gruntēšanu, hidroizolāciju, blīvēšanu, apdari, virsmu aizsardzību un uzturēšanu.

Visi mūsu produkti, kas tapuši ciešā sadarbībā ar klientiem, tiek ražoti mūsu valstī. Vienmēr esam līdzās un ērti sasniedzami. Mēs pārzinām katra klienta vajadzības, materiālus un nosacījumus, un ļoti rūpīgi ievērojam visas vides, drošības un kvalitātes prasības. Mūsu kopīgais darbs pie produkta pētniecības un izstrādes turpinās tik ilgi, līdz produkts atbilst klienta vēlmēm. Piedāvājam saderīgus produktus un sistēmas visiem līmvielas uzklāšanas veidiem, kas atvieglo izvēles procesu un arī darbu.

Vienīgais ierobežojums ir jūsu iztēle

Ik gadu mūsu vidē paātrinās izmaiņu temps. Klientu materiāli un ražošanas tehnoloģijas pastāvīgi attīstās, tiesību akti kļūst arvien stingrāki, un digitalizācija arvien straujāk virzās uz priekšu. Arvien vairāk tiek pieprasīti jauni risinājumi. Šie faktori rada aizvien lielāku prasību sarakstu līmju pielietošanā un ķīmijā. Tāpēc mēs vienmēr sekojam jaunākajām izmaiņām savā nozarē. Esam iesaistījušies dažādās speciālistu grupās Somijā un ārvalstīs. Pateicoties jaunajiem un inovatīvajiem produktiem, risinājumiem un pakalpojumiem, varam nodrošināt klientu un vides mainīgās vajadzības.

Ražots Somijā — atbildīgi un profesionāli

Mūsu produkcija ir saņēmusi atslēgas karoga simbolu, kas nozīmē, ka produktus ražojam paši savās rūpnīcās Lempaalā, Somijā. Mēs rūpējamies, lai katrs produkts savā aprites laikā tiktu izmantots atbildīgi, ekoloģiski un droši. Līdz ar to radām tehnoloģiju, kvalitātes un vides ietekmes ziņā visaptverošus un ilgtspējīgus risinājumus. Klienti var paļauties uz precīzu piegādi, produktu augsto kvalitāti un lielisko apkalpošanu.

Darbojamies gan Somijas, gan starptautiskā vidē

Ražošanas iekārtas un galvenais birojs atrodas Somijas pilsētā Lempaalā, bet tirdzniecības biroji un noliktavas atrodas Vantā, Kuopijā un Oulu. Papildus mūsu uzņēmējdarbībai Somijā, aktīvi darbojamies arī Krievijā un Neatkarīgo Valstu Sadraudzības (NVS) valstīs, kā arī Baltijas valstīs, Skandināvijā un Polijā. Starptautiskajos tirgos ar mūsu meitasuzņēmumu starpniecību piedāvājam vietējos pakalpojumus. Lai mūsu klienti saņemtu lielāku ieguvumu, esam izveidojuši kopīgu tīklu, kas apvieno daudzveidīgas zināšanas starptautiskā līmenī. Lai uzzinātu vairāk par mūsu starptautiskajiem meitasuzņēmumiem, augšējā navigācijas joslā uzklikšķiniet uz saites „Starptautiskās saites”.

Produktu ražošana ir process, kas prasa precizitāti

Noskatieties videomateriālus par to, kā tiek izgatavoti hidroizolācijas risinājumi un līmes. Vairāk informācijas par šo tēmu var atrast mūsu klientu žurnālā „Kontakti” 2015.


APGROZĪJUMS 2017. GADĀ

Somija un starptautiskās filiāles

85,9 milj. EUR


PERSONĀLS

Somija un starptautiskās filiāles

437


20 %

no Somijas personāla strādā produktu izstrādes nodaļā


PIEGĀDES DROŠUMS SOMIJĀ

99%


produktu tiek nogādāti ar Lempaala kuģi

320

TONNAS PRODUKTU VISĀ PASAULĒ


IK GADU APMĀCĀM

4000

klientus un mazumtirgotājus.


Share This Page

SAZINIETIES AR MUMS!

„KIILTO” APKALPOŠANAS SPECIĀLISTI
JŪSU RĪCĪBĀ!

Mūsu plašā pārdošanas tīkla speciālisti atbildēs
uz jums interesējošiem jautājumiem.

CELTNIECĪBARŪPNIECĪBAMEITASUZŅĒMUMI ĀRVALSTĪS

Bonsky