Checklist

  • You can add products to your checklist.

By emailing the checklist to yourself, you will receive the Product Brochure and Safety Data Sheet to your inbox in PDF format.

SubmitPrint

Kopā pretī jauniem panākumiem

Mūsu darbības mērķis ir pastāvīga partnerība. Mēs ar prieku sadarbojamies ar klientiem, lai radītu jaunus risinājumus, iegūtu plašākas zināšanas un nodrošinātu veiksmīgu uzņēmējdarbību celtniecībā, renovācijā un industriālo līmju ražošanā. Mūsu kopīgais mērķis ir sasniegt kvalitatīvu gala rezultātu, kas iztur laika pārbaudi un ir ražots drošā veidā. Mūsu kopīgā mērķa pamatā ir klientu uzklausīšana, mijiedarbība un savstarpēja zināšanu apmaiņa. Mūsu partnerības solījums ir daļa no zināšanām, uz kurām var paļauties mūsu klienti.

Līmēm jābūt piemērotām arī ārpustelpu iekārtām un dažādiem laika apstākļiem. Produkta izstrāde norisinās ātrāk, ja varam satikties, kopā apskatīt paraugus un pārrunāt šīs lietas. „Kiilto” ir viena no spēcīgajām saitēm, kas ļauj mums attīstīt savu uzņēmējdarbību ārvalstīs.

— „Saltex Oy” rīkotājdirektors Timo Salmenautio klientu žurnālā „Kontakti” 2015
Kad uzņēmums „Puustelli Group Oy” nolēma radīt ekoloģiskākas virtuves iekārtas, kā jebkad iepriekš, strukturālajai līmēšanai bija nepieciešams videi nekaitīgs produkts. „Kiilto” palīdzēja izstrādāt šādu produktu.
— „Kontakti” 2014
Mēs strādājam kopā, lai veidotu ilgtermiņa partnerību, tāpēc uzticamībai ir būtiska nozīme. Es ticu, ka mēs iegūsim partneri, kas mums palīdzēs uzlabot tirdzniecību un sniegt organizācijai zināšanas par produktu grupu, kā arī elastīgi risināt visus iespējamos jautājumus.
— „Design-Talo” Tehnoloģijas vadītājs Ilkka Kurkela klientu žurnālā „Kontakti” 2014

Mēs vienmēr esam sasniedzami!

Mūsu valsts vienotais kontaktpersonu tīkls nodrošina klientiem tūlītēju iespēju sazināties ar speciālistiem, kas vislabāk atbilst viņu vajadzībām. Mūsu reģionālie vadītāji ir specializējušies dažādās celtniecības un rūpniecības nozarēs un aktīvi sazinās ar saviem klientiem. Šeitvarat atrast sava reģiona kontaktpersonu.

„Kiilto” pārstāvis ir vienmēr sasniedzams. Darbs var noritēt bez pārtraukumiem, ja brīdī, kad ir nepieciešams padoms vai ierašanās uz vietas, produktu piegādātājs vienmēr ir līdzās.
— „Kumoni” darba vadītājs Kai Seppänens klientu žurnālā „Kontakti” 2016

Savlaicīgai piegādei nav atkāpju!

Iesniedzot pasūtījumu centram pasūtījumu, klients tiek informēts par piegādes datumu. Saskaņotais nosūtīšanas laiks tiek uzraudzīts noliktavā reāllaikā. Lai darbi būvlaukumos un rūpnieciskajā ražošanā ritētu nevainojami, piegādēm jābūt nodrošinātām precīzā laikā. Pateicoties mūsu vietējai ražošanai, vietējās piegādes varam nodrošināt ar 99 % garantiju. Ja produkti tiek pasūtīti pirms pusdienlaika, tos nosūta klientam vēlākais pēcpusdienā. Mūsu produktu piegādes kapacitāte ar Lempaalā kuģi dienā visā pasaulē ir aptuveni 270 tonnas.

Klienta kompetence ir abpusēji izdevīga

Lai nodrošinātu pareizu produktu lietošanu, mēs uzklausām klientus un izstrādājam apmācību programmas par līmes pielietojumiem celtniecības, renovācijas un rūpniecības nozarē. Mūsu apmācību seminārus ik gadu apmeklē gandrīz 4000 klientu, kuri vēlas iegūt vairāk zināšanu un prasmju par mūsu produktiem un to izmantošanu. e-Kiilto apmācību tīmekļa vietnē piedāvājam apmācības, gan tiekoties klātienē, gan arī tiešsaistē. Papildus tam mūsu bezmaksas tehniskais atbalsts un produktu atbalsta serviss palīdz profesionāliem lietotājiem un mājsaimniecībām risināt jautājumus, kas saistīti ar mūsu produktiem un darba metodēm.

Ieklausīsimies viens otrā!

Galvenais mūsu darbības mērķis ir apkalpot klientus. Šī gada un nākamā gada laikā katrs „Kiilto” darbinieks uzzinās vairāk par viena „Kiilto” klienta darbību, apkārtējo vidi, kurā tiek izmantoti mūsu produkti, kā arī par klientu vēlmēm. Veiksim īsas aptaujas par dažādām klientu apkalpošanas situācijām un nodrošināsim klientus ar iespēju izteikt savu viedokli.

Plašāka informācija par „Kiilto” partnerības filozofiju pieejamaklientu žurnālā „Kontakti”.Share This Page

SAZINIETIES AR MUMS!

„KIILTO” APKALPOŠANAS SPECIĀLISTI
JŪSU RĪCĪBĀ!

Mūsu plašā pārdošanas tīkla speciālisti atbildēs
uz jums interesējošiem jautājumiem.

CELTNIECĪBARŪPNIECĪBAMEITASUZŅĒMUMI ĀRVALSTĪS

Bonsky