Checklist

  • You can add products to your checklist.

By emailing the checklist to yourself, you will receive the Product Brochure and Safety Data Sheet to your inbox in PDF format.

SubmitPrint

Gandrīz vesels gadsimts Somijas līmju ķīmiskā sastāva ražošanā

„Kiilto” stāsts aizsākās 1919. gada oktobrī nelielā matu tonika un apavu krēma fabrikā Tamperē, Pispalas rajonā.


Laikā, kad valstī gandrīz vairs nebija nekā... vēl aizvien bija daudz izdomas bagātu cilvēku. Kad produktus vēl nevarēja importēt, tika dibināti uzņēmumi, kas tos laida vietējā tirgū. Tā dzima uzņēmums „Kiilto Oy”.
— „Kiilto” vēsture / Hannu Hyttinen

20. gadsimta desmitajos gados ķīmiķi bija spiesti pārdot matu toniku un mutes skalošanas līdzekļus, apavu rūpnīcās bija beigušās krāsas, laka, vasks un līmvielas, mēbeļu rūpnīcām bija nepieciešamas lakas un pulēšanas līdzekļi. Nosaukums „Kiilto” (burtiskajā tulkojumā — „spīdums”) attiecas uz produktiem, kurus uzņēmums sāka ražot kopš pirmajām dienām.

Līme — mehāniski savienojamo daļu aizstājējs

„Kiilto” pirmais īpašnieks bija industriāls vīrs, kurš ātri vien ieviesa rūpnīcā produktus un piesaistīja svarīgus klientus. Viņš sāka apsvērt iespēju ražot līmes apavu ražošanā, kurā saskatīja lielisku tirgus potenciālu. Līmēšana varētu aizstāt tradicionālās mehānisko savienojumu daļas, lai sasaistītu kopā dažādus materiālus, radot tīru un gaumīgu gala rezultātu.

Kad 20. gadsimta 30. gados kļuva populāri līmējamie grīdas segumi, sākās arī celtniecības līmju ražošana. Izstrādājot materiālus un uzklāšanas metodes, arī celtniecībā un dažādās rūpniecības nozarēs paplašinājās vajadzību loks un pielietojumi.

Arvien vairāk kļuva skaidrs, ka materiālu sasaistīšana ir visaptverošs process, kurā vēl bez līmēšanas ietilpst arī daudzi citi posmi. Šis uzskats motivēja uzņēmumu „Kiilto” paplašināt savu produktu klāstu.

Jau 20. gadsimta 60. gados Somijas celtnieki bieži izmantoja elementus, kuri pirms paklāja vai grīdas seguma uzklāšanas bija jāpabeidz ar specializētu izlīdzinošo maisījumu. Vissaistošākais piegādātājs, protams, bija rūpnīca, kas vienā iepakojumā varēja piegādāt līmes un izlīdzinošo maisījumu.
(„Kiilto” vēsture / Hannu Hyttinen)

Šodien „Kiilto” izstrādā un ražo līmes un ar tām saistītus produktus un sistēmas visu veidu celtniecības darbiem, renovācijas un rūpnieciskiem mērķiem, sasniedzot sākotnēji izvirzīto mērķi.

Pastāvīgs darba nodrošinātājs Somijā

„Kiilto” ir strādājis turpat vai gadsimtu, lai radītu Somijas kvalitātes produktus un sabiedrības labklājību. Protams, šis darbs vēl aizvien turpinās.Somijas kvalitātes produktu iegāde atbalsta visu sabiedrību.

„Kiilto” rīkotājdirektors klientu žurnālā „Kontakti” 2015Tā kā rūpnīca pilnībā pieder Somijas uzņēmējiem, sabiedrībai būtu jāpievērš lielāka uzmanība saviem produktiem, jo viņi to noteikti ir pelnījuši.

1925. gada ziņu raksts

Share This Page

SAZINIETIES AR MUMS!

„KIILTO” APKALPOŠANAS SPECIĀLISTI
JŪSU RĪCĪBĀ!

Mūsu plašā pārdošanas tīkla speciālisti atbildēs
uz jums interesējošiem jautājumiem.

CELTNIECĪBARŪPNIECĪBAMEITASUZŅĒMUMI ĀRVALSTĪS

Bonsky