Checklist

  • You can add products to your checklist.

By emailing the checklist to yourself, you will receive the Product Brochure and Safety Data Sheet to your inbox in PDF format.

SubmitPrint

Ķīmiskā drošība

Ķīmiskā drošība ir svarīgs jautājums, kas attiecas uz visiem. Mēs rūpīgi sekojam izmaiņām tiesību aktos un cenšamies iesaistīties drošākas un videi nekaitīgākas nākotnes nodrošināšanā ķīmiskajā rūpniecībā. Mēs strādājam, lai aktīvi novērstu kaitīgās ķīmiskās vielas savos produktos un atbilstu dažādām klasifikācijas, piemēram, Ziemeļvalstu ekomarķējuma, prasībām.

Uzņēmumā „Kiilto” tiek risināti daudzi jautājumi attiecībā uz produktu ķīmisko drošību. Piemēram, tie attiecas uz ķīmisko vielu drošu lietošanu un ūdeni, kas tiek lietots mazgāšanai ražošanas procesā, ķīmisko vielu drošu iekraušanu un iepakošanu. Mūsu ķīmiskās drošības pasākumi ir virzīti uz to, lai mūsu lietotāji saņemtu drošus produktus ar jaunākajiem noteikumiem un brīdinājuma simboliem atbilstošām drošības datu lapām.

Tāpat savus klientus nodrošinām ar produktu lietošanas apmācībām, piemēram, norādījumiem par drošu izocianātu lietošanu.

Jautājumos, kas saistīti ar ķīmisko drošību, lūdzam sazināties ar mūsu produktu drošības nodaļu, rakstot uz e-pastu: productsafety(at)kiilto.com.

Share This Page

SAZINIETIES AR MUMS!

„KIILTO” APKALPOŠANAS SPECIĀLISTI
JŪSU RĪCĪBĀ!

Mūsu plašā pārdošanas tīkla speciālisti atbildēs
uz jums interesējošiem jautājumiem.

CELTNIECĪBARŪPNIECĪBAMEITASUZŅĒMUMI ĀRVALSTĪS

Bonsky