Idejas produktu izstrādei pēc apmācību brauciena

Uzņēmums „Kiilto” nodrošina saviem darbiniekiem apmācības, lai tie spētu piedāvāt klientiem mūsdienīgus līmvielu produktus, kas atbilst viņu vajadzībām. 2016. gada pavasarī Vācijas zinātniski pētnieciskajā institūtā „Fraunhofer” uzņēmuma „Kiilto” speciālisti ieguva Eiropas līmeņa speciālista kvalifikāciju.

„Apmācības, kuras ilga trīs nedēļu garumā, bija labs atgādinājums par lietām, kuras jau zināju, un tajā pašā laikā tā bija lieliska iespēja koncentrēties uz praktiskām un fenomenālām lietām, kas saistītas ar līmēšanu no klienta viedokļa,” stāsta „Kiilto Oy” Produktu izstrādes vadītāja Soilikki Kotanena.

Labāka klientu apkalpošana un labāki produkti

Uzņēmumam „Kiilto” klients nozīmē it visu. Lai uzņēmums varētu piedāvāt jaunākos produktus, kas pielāgoti klientu uzņēmējdarbības procesiem, darbiniekiem ir jāatsvaidzina savas zināšanas un prasmes. Apmācības sniedz idejas nepārtrauktai produktu izstrādei mainīgajā nozarē.

Paplašinoties kompetencei, paplašinās mūsu iespējas palīdzēt klientiem uzlabot darba procesus.

„Paplašinoties kompetencei, paplašinās mūsu iespējas palīdzēt klientiem uzlabot darba procesus,” stāsta „Kiilto” klientu apkalpošanas menedžere Juha Rinne.

Apmācību laikā speciālisti iegūst jaunu informāciju par līmes žūšanas laikiem un jauniem instrumentiem, kas palīdz attīstīt „Kiilto” produktu izstrādi.

„Nozare pastāvīgi attīstās dažādos virzienos. Apmācības ir labs veids, kā sekot līdzi jauniem notikumiem,” stāsta „Kiilto” klientu apkalpošanas menedžeris Tero Mäkinens.

„Arī es guvu ieskatu par to, kā mēs varētu vislabāk apmācīt darbiniekus un pasniegt lietas, kas saistītas ar līmēšanu,” stāsta Kotanena.

Tendences, kuru pamatā ir klientu vajadzības, celtniecības kokmateriāli un līmēšana — kā alternatīva mehāniski savienojamām daļām

Pēc „Kiilto” speciālistu domām, visinteresantākās pašreizējās tendences līdzās klientu vajadzībām ir celtniecības kokmateriālu un līmes risinājumu piedāvāšana, kas ir alternatīva mehāniski savienojamām daļām.

„Bieži vien līmēšanu var piedāvāt kā mehāniski savienojamo daļu alternatīvu. Šādi mēs varam palīdzēt klientiem samazināt produktu svaru, padarīt tos drošākus un labāk pārstrādājamus,” skaidro Rinne.

„Celtniecības kokmateriāli piedāvā interesantu perspektīvu pat starptautiskā vidē. Attiecībā uz celtniecības kokmateriālu jomu Somijā — mums vajadzētu atteikties no idejas par izmēģinājuma projektu īstenošanu. Mums būtu jāpāriet uz patiešām efektīvu rūpniecisko ražošanu,” stāsta Mäkinens.

Share This Page