Sausmaizīšu fabrika paļaujas uz „Kiilto” līmēm

Uzņēmums „Lantmännen Cerealia Oy” iepakojumu ražošanā izmanto tikai „Kiilto” līmi — izvēloties piegādātāju, uzņēmums īpaši akcentēja drošo piegādi, konkurētspējīgo cenu un darbības norisi Somijā. Sadarbība ar „Kiilto” ir sekmīga un līmes darbojas nevainojami. Pārtikas iepakošanas nozarei paredzētās karstlīmes izmantošanas apstiprinājums atveda uzņēmumam jaunu klientu — sausmaizīšu fabriku.

Fabrika „Lantmännen Cerealia Oy” atrodas pilsētā Kotkansaari, kas darbojas nepārtraukti trīs maiņās visa gada garumā. Ik stundu tiek saražoti tūkstošiem sausmaizīšu iepakojumu.

2015. gada rudenī lielais Vācijas organiskās pārtikas uzņēmums „Alnatura” pieprasīja Vācijas Riska novērtēšanas federālā institūta (BFR) novērtējumu līmēm, kas tika izmantotas uzņēmuma „Lantmännen Cerealia Oy” Kotkas rūpnīcā.

„Kad bijām informēti par klienta jaunajām prasībām, pavisam īsā laika posmā varējām palīdzēt fabrikai „Lantmänne Cerealia” nodrošināt BFR prasības,” stāsta „Kiilto” Klientu apkalpošanas vadītājs Juha Rinne.

Pārtikas iepakojumu ražošanā izmantojamo līmju standarti un noteikumi dažādās valstīs atšķiras.

„Lantmännen Cerealia Oy”

1849. gadā dibinātais uzņēmums „Lantmännen Cerealia Oy”, agrāk — „Vaasan Oy”, ir maizes izstrādājumu uzņēmums, kas darbojas arī Baltijas valstīs. Visatpazīstamākie zīmoli ir „Vaasan Ruispalat”, „Vaasan Taika” un „Vaasan Isopaahto”. Somijas, Igaunijas, Latvijas un Lietuvas ražotnēs strādā vairāk kā 1500 dažādu nozaru speciālistu. Tikai nedaudz mazāk kā tūkstotis no tiem atrodas Somijā.

„Mums vēl nekad iepriekš nebija bijis tāds produkts, taču mēs noteicām, kas mums bija jādara, lai tāds būtu, un jau pavisam drīz „Lantmännen Cerealia” produkcijā varējām izmēģināt jauno līmi.”

Līme tika ieviesta 2016. gada pavasarī sausmaizīšu ražošanas līnijā, un fabrika varēja uzsākt piegādi savam jaunajam klientam.

Juha Puskala no farbrikas „Lantmännen Cerealia” un „Kiilto”reģionālā vadītāja Tiia Aromaa.

Procesam pielāgotas līmes palielina ražošanas efektivitāti

In the future, the Lantmännen Cerealia factory intends to expand its use of Kiilto adhesives and simplify the product range.

“The fewer the types of glue we need to use, the simpler it is for us at the factory. We aim at using just one glue, or two at most. The development work with Kiilto will continue,” says Juha Puskala, the plant’s packaging technician.

Pakalpojums, kvalitāte un uzticamība nodrošina klientu apmierinātību

Apmēram piecus gadus fabrika „Lantmännen Ceralia” iepakojumu ražošanā izmanto tikai „Kiilto” līmes. Ik gadu iekārtai iziet cauri tūkstošiem kilogramu Sitomelt EVO 10 līmes. Uzņēmums „Kiilto” par partneri tika izvēlēts tādēļ, ka tas ir augstas kvalitātes piegādātājs Somijā.


„Tehniskais atbalsts ir rokas stiepiena attālumā, un pakalpojums ir vienmēr pieejams.”

„Sadarbība ar „Kiilto” ir bijusi lieliska. Līmes darbojas labi, piedāvājums ir uzticams un cena ir konkurētspējīga. Mūsu izvēli lielā mērā ietekmēja arī fakts, ka „Kiilto“ atrodas Somijā,” stāsta Puskala. Arī „Kiilto” tehniskajam atbalstam ir savs nopelns: „Tehniskais atbalsts ir rokas stiepiena attālumā, un pakalpojums ir vienmēr pieejams.”

Foto: Thomas Freudlich

Share This Page