„Kiilto” iesaistījies jauna būvizstrādājuma izstrādē Zviedrijā

Celtniecības elementi jeb tā dēvētie „sendviča” tipa paneļi ir jauna veida būvizstrādājumi. Panelī, kas sastāv no lokšņu metāla un akmens vates, līmei ir noteicošā loma. No 2016. gada uzņēmums „Lindab” savā rūpnīcā Lūleo, kas atrodas Zviedrijā, izmanto „Kiilto” līmvielas.

„Sadarbībā ar „Kiilto” esam pārbaudījuši un izstrādājuši optimālu līmi, kas piemērota mūsu sendviča tipa paneļu ražošanai. Līmes izstrādes sadarbība prasīja zināmu laiku, taču tai pat laikā tā stiprināja mūsu uzticību uzņēmumam „Kiilto”. „Kiilto” parādīja savas izcilās tehniskās zināšanas un vēlmi sadarboties,” stāsta procesu attīstītājs Kenneth Palo, kurš strādā uzņēmuma „Lindab” rūpnīcā „Lūleo”.

„Lindab” un „Kiilto” sadarbība aizsākās ar vairāku testu veikšanu un apmeklējumiem Tamperē. Projekta laikā starp abiem uzņēmumiem norisinājās veiksmīga sadarbība produktu un procesu izstrādes jomā.

„Kiilto” profesionālisms, zinātība un ieguldījumi pētniecībā atstāja uz mums lielisku iespaidu. Turklāt uzņēmums „Kiilto” patiešām izraisīja mūsos interesi un radīja sajūtu, ka uz to varam paļauties. Uzņēmumam „Kiilto” bija svarīgi, lai mēs iegūtu labākas kvalitātes līmi par zemāku cenu kā iepriekš.

Ceļā uz vienkāršāku lokšņu metāla konstrukciju

„Lindab” devās uz pilsētu Lūleo, lai paviesotos uzņēmumā „Plannjas”, kurā tas apguva speciālās zināšanas. Uzņēmuma darbības pamatā ir lokšņu metāla konstrukciju ražošana, galvenokārt rūpniecības ēkām un komerciāliem objektiem. Lokšņu metāla konstrukcijas tiek izstrādātas rūpnīcas „Lūleo” specializētajā vienībā.

„Esam vienkāršojuši un izstrādājuši procesu, sākot no produktu izstrādes, dizaina un dokumentācijas, līdz uzstādīšanai un vizuālajam izskatam,” turpina Kenneth Palo.

„Lindab”

  • Uzņēmumam šobrīd pieder vairākas ražotnes Zviedrijā, un tas veic savu darbību arī Čehijā, Polijā, Igaunijā, Ungārijā, Itālijā, Dānijā, Somijā, Francijā un Lielbritānijā.
  • Uzņēmumā „Lindab” strādā aptuveni 5300 cilvēku.
  • „Lūleo” ražotnē, kas grupā ir pati jaunākā, strādā 35 cilvēki.
  • 2012. gadā „Lindab” pārpirka „Lūleo” ražotni no uzņēmuma „Plannjana”.
  • Ražotne specializējas paneļu, augsta profila 200 un siju ražošanā.

Līme ir noslēpums

Mūsdienās ēku celtniecībai tiek izvirzītas stingras prasības. Kvalitāte tiek uzskatīta par vissvarīgāko aspektu. Un tas sākas jau izejvielu līmenī. Sendviča tipa paneļi sastāv no lokšņu metāla, akmens vates un līmes.

„No sastāvdaļām mēs izveidojam produktu, kas paredzēts ilgam laikam, pat ja to lieto skarbos un mainīgos laikapstākļos. Produkta funkcionalitātei jāatbilst stingrajām kvalitātes prasībām.”

Viena no galvenajām sastāvdaļām paneļos ir līme. Tai jāspēj metāla loksnes noturēt pie akmens vates mitros un sausos laikapstākļos, karstumā un aukstumā.


„Kiilto” paplašināšanās Zviedrijā

Marcus Egnors ir „Kiilto” Rūpniecības nodaļas reģionālais tirdzniecības pārstāvis Zviedrijā.

Sadarbība ar „Lindab” ir labs piemērs tam, kā mēs kopā ar saviem klientiem pastāvīgi rodam jaunus un labākus pielietojumus saviem produktiem

„Pateicoties mūsu izpētei un izstrādei, mēs varam piedāvāt klientam specifiskus risinājumus un atbalstīt vairākus rūpniecības nozares pārstāvjus. „Kiilto” Zviedrijā strauji paplašinās, jo ciešo ilgtermiņa sadarbību novērtē ne tikai uzņēmums „Lindab”, bet arī daudzi citi ražotāji.”

ORIĢINĀLO RAKSTU LASIET KLIENTU ŽURNĀLĀ „KONTAKTI”

Foto: Johanna Hanno


Share This Page