„Kiilto” ātri reaģēja uz fabrikas „Panda” vajadzībām pēc līmes

Konditorejas fabrikai „Panda” ir nepieciešamas līmes, piemēram, šokolādes kārbu ražošanā. Kad pēkšņi tika pārtraukta fabrikas sadarbība ar veco piegādātāju, tās steidzamība atrast jaunu līmes piegādātāju bija pavisam reāla.

Pirms tam uzņēmumiem „Panda” un „Kiilto” jau bija izveidojusies neliela sadarbība, tāpēc fabrikai šķita, ka ir tikai pašsaprotami vērsties pie šī piegādātāja.

„Vissvarīgākais bija tas, ka „Kiilto” spēja ātri noreaģēt uz steidzamo nepieciešamību. Pārdošanu un tehnisko atbalstu saņēmām jau vienas nedēļas laikā pēc pirmās sazināšanās ar uzņēmumu,” stāsta „Panda” vecākais iepakošanas inženieris Pasi Pienimäki.

„Vissvarīgākais bija tas, ka „Kiilto” spēja ātri noreaģēt uz steidzamo nepieciešamību.”

„Kiilto” spēja nodrošināt uzņēmumu „Panda” ar produktu, kas Eiropas Savienībā un Amerikas Savienotajās Valstīs bija saņēmis pārtikas nozares apstiprinājumu. Jau nākošajā nedēļā fabrikā tika notestēta līme, kas iezīmēja patiesas sadarbības uzsākšanu.

„Līme bija tāda, kādu mums vajadzēja, tādēļ ražošanā to ieviesām pavisam ātri. Uzņēmuma „Kiilto” gadu desmitiem ilgā pieredze ir jūtama it visā, ko viņi dara, turklāt šis uzņēmumus mūs ir nodrošinājis ar visaptverošu atbalstu.”

Tagad „Kiilto” līmi izmanto astoņās pielietojuma jomās, tostarp šokolādes kārbu, kartona kastu un nelielu konfekšu kārbu ražošanā. Produkts ir lietotājam nekaitīgāks un ērtāks salīdzinājumā ar iepriekšējo, jo tam gandrīz nav smaržas.

Fakts, ka „Kiilto” ir Somijas piegādātājs un spēja garantēt piegādes nepārtrauktību, bija saistošs.

„Ir lieliski, ka tavs partneris ir Somijas uzņēmums. Mēs varam paļauties, ka tas neradīs tādas pašas problēmas kā iepriekšējais piegādātājs.”

„Panda”

„Panda” ir zīmols, kas ražo šokolādi un saldumus. Tas ir uzņēmuma „Orkla Confectionery & Snacks Somija Ab” daļa. Fabrikā „Panda”, pilsētā Vaajakoski, strādā apmēram 200 darbinieku.

Share This Page