Mūsu speciālistu pakalpojumi

Piedāvājam klientiem dažādus līmēšanas risinājumus, tehnisko atbalstu, profesionālas konsultācijas un veicam produktu testēšanu. Esam kompetenti līmes rūpniecisko pielietojumu, procesu, materiālu un darba metožu jomā, un labi pārzinām vides un drošības noteikumus. Mēs atbalstām savus klientus, sniedzot konsultācijas par materiālu izvēli, līmes apjoma optimizēšanu un pareizu produktu lietošanu. Ideālā gadījumā varam palīdzēt izstrādāt klientu ražošanas procesus.

Mēs zinām, kā uz koksni iedarbojas līme

Mūsu modernizētājā koksnes līmēšanas laboratorijā notiek pārbaudes, lai noskaidrotu, kā uz koksni iedarbojas līme dažādos apstākļos. Mums ir padziļinātas zināšanas par prasībām attiecībā uz koku sugām, klimatiskajiem apstākļiem, līmes ražošanas procesiem, pielietojumiem un klasifikāciju. Produkti atspoguļo mūsu zināšanas.

Mūsu testēšanas

iekārta atbalsta klientus ražošanā

Pateicoties mūsu automātiskajām līmes uzklāšanas iekārtām, mēs varam noteikt, kāda veida līme būs piemērotākā klienta ražošanas līnijā. Lai pārbaudītu, kā uz koksni iedarbosies līme, netraucējot klienta faktisko ražošanas procesu, iekārtu var pielāgot atbilstoši klienta ražošanas līnijas apstākļiem. Sistēmu var izmantot nepārtrauktai līniju simulācijai, kurās ekspluatē paneļus, kā arī vienas vienības ražošanas simulācijai. Simulācijas laikā var noteikt līmes atvērto laiku un presēšanas laiku. Iekārtā ietilpst dozēšanas un uzklāšanas vienība, transportieris un karstā prese.

Koksnes testēšanas laboratorijā veicam klientu kokmateriāliem pārbaudes.


Laboratorijā ar dažādām metodēm materiāliem tiek pārbaudīta siltuma un mitruma izturība un stingrība. Reģionālie vadītāji, kas apmeklē mūsu klientus, var piekļūt dažādām mērīšanas un testēšanas iekārtām, piemēram, termiskajām kamerām, kā arī reģistrēt temperatūras un mitruma mērītājus.Mūsu speciālisti vienmēr ir jums līdzās

Gandrīz vai 100 gadu laikā uzkrātā pieredze līmes izstrādē ir pieejama visiem mūsu klientiem. Mūsu speciālisti vienmēr ir gatavi jums palīdzēt atrisināt problēmas. Sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas un tehniskā atbalsta dienestu, un jūs apkalpos speciālisti, kas specializējušies ražošanas tehnoloģijā un materiālos, kas tiek izmantoti jūsu uzņēmējdarbības jomā. Mūs vienmēr būsim jums līdzās

SAZINIETIES AR KĀDU NO MŪSU SPECIĀLISTIEM!

Share This Page