expert analysis services industry kiilto pro services

Ekspertu un analīzes pakalpojumi

Mēs piedāvājam saviem klientiem daudzpusīgus līmēšanas risinājumus, tehnisko atbalstu un gan ekspertu, gan testēšanas pakalpojumus.

Mēs pārzinām rūpnieciskos lietojumus, procesus, materiālus un darba metodes, kā arī vides un drošības likumus un noteikumus. Mēs atbalstām savus klientus ar materiālu izvēli, līmes daudzuma optimizāciju un pareizu produktu izmantošanu. Varam iesaistīties arī klientu pašu ražošanas procesu kopīgā attīstībā.

Mēs zinām, kā darbojas koks un līmvielas.

Mūsu modernā koka līmju laboratorija pārbauda, kā koks un līmes uzvedas dažādos apstākļos. Mēs zinām dažādu koksnes veidu prasības, klimatu, ražošanu, lietojumus un līmeņu klasifikācijas. Šādas zināšanas ir iebūvētas mūsu produktos.

Mūsu testa aprīkojums uzlabo mūsu klientu ražošanu

Mūsu automātiskās līmes uzklāšanas iekārtas palīdz mums noteikt labāko līmes veidu mūsu klienta ražošanas līnijai. Iekārtas var pielāgot, lai tās atbilstu klienta ražošanas līnijas iestatījumiem, ļaujot mums izmēģināt līmi un materiālus, nepārtraucot klienta ražošanu. Mēs varam simulēt gan nepārtrauktas paneļu līnijas, gan atsevišķu priekšmetu izgatavošanu. Simulācija nosaka tādas problēmas kā līmes atvēršanas laiks un presēšanas laiks. Iekārta sastāv no dozēšanas un lietošanas vienības, konveijera un apsildāmās skavas.


Analīzes pakalpojumi

Mēs sniedzam pakalpojumu, kas balstīts gan uz organisko, gan neorganisko analīzi uzņēmumiem.

Mēs varam veikt dažādu materiālu tīrības, sastāva un bojājumu analīzes. Mūsu aprīkojumā ietilpst infrasarkanais spektrometrs (Mikroskops/ATR-FTIR) gāzu hromatogrāfs (HS/Py-GCMSD) un rentgena fluorescences analizators (XRF). Visas analīzes tiek saskaņotas ar klientu katrā gadījumā atsevišķi.