testing services prefabricated element transport industry kiilto pro services

Testēšanas pakalpojumi- Saliekamo elementu un transporta rūpniecība

Plašs blīvējuma materiālu un poliuretāna līmju klāsts tiek izmantots kuģu un laivu, šarnīru kravas automašīnu un citu transportlīdzekļu detaļu būvē, kā arī sendvičpaneļu rūpniecībā. Ļoti dažādi materiāli tiek salīmēti kopā pēc dažādām virsmas apstrādēm. Blīvējuma materiāliem jāspēj izturēt ļoti dažādus apstākļus. Pateicoties mūsu ilgajai pieredzei, mēs varam piedāvāt virkni testu saliekamo elementu un transporta nozarēm.

Vides testēšana

Līmētie priekšmeti tiek pakļauti klimata kameras slodzes testam, kas ietver atšķirīgu mitrumu un temperatūru. Preces tiek pārbaudītas pirms un pēc stresa testēšanas. Visa pārbaude aizņem divas nedēļas.

Apstākļi un laikapstākļu cikli kamerā var tikt mainīti atbilstoši klienta vajadzībām, kā arī ilgums atkarībā no klienta pieteikumiem.
Sviestmaižu konstrukcijām var veikt arī tā saukto gatavošanas testu, kurā tās tiek pagatavotas, žāvētas un pēc tam atkārtoti pārbaudītas.

Izturības mērījumi

  • Stiepes bīdes izturība nerūsējošais tērauds, alumīnijs, anodēts alumīnijs un citi ar virsmu apstrādāti metāli DIN EN 1465, stiepes izturība DIN 53504 un pagarinājums DIN 53504
  • Ķīļa pārbaude saskaņā ar standartu EN 14509
  • T veida lobīšanās mērījumi EN ISO 11339