hyginet banner

HygiNet® - Digitālais higiēnas plāns, kad vien tas ir nepieciešams

Kiilto ir izstrādājis HygiNet® pakalpojumu digitālo higiēnas plānu izveidei un uzturēšanai. HygiNet® ir skaidrs, intuitīvs rīks, kas izstrādāts, lai palīdzētu jums viegli izpildīt likumā noteiktās saistības un ātri atrast informāciju par higiēnas plānošanu no vienas vietas. Kāpēc tērēt laiku, aizpildot drukātu higiēnas plānu?

Integrējiet higiēnas plānošanu savā ikdienas darbā

HygiNet® atvieglo mūsu klientu darbu un padara higiēnas plānošanu par dabisku viņu ikdienas sastāvdaļu. Visi tiesību aktos noteiktie dokumenti, materiālu drošības datu lapas un produktu kartes ir pieejamas drukājamā digitālā formātā. HygiNet® ir arī detalizētas, vietai specifiskas tīrīšanas instrukcijas un metodes: ikviens no jūsu uzņēmuma var pārbaudīt, kuri produkti un instrumenti ir jāizmanto kādā vietā un cik bieži.

Vai jums ir HygiNet® ID? Piesakieties servisā šeit!!

Svaigs, moderns un ērti lietojams

HygiNet® vizuālo dizainu var pielāgot, lai tas atbilstu jūsu uzņēmuma tēlam. Lietotājiem īpaši patīk pakalpojuma svaigais un modernais izskats. Tās labākās īpašības ietver arī intuititāti un skaidrību. Apmācība nav nepieciešama: ar HygiNet® jūs varat nekavējoties sākt gatavot savas organizācijas higiēnas plānu. Iegādājieties rediģēšanas tiesības, lai bez piepūles atjauninātu savu plānu, kad vien tas nepieciešams. Izmantojiet HygiNet® planšetdatorā, datorā vai mobilajā ierīcē tieši tā, kā vēlaties!

Higiēnas plāns kā komunikācijas un ievadīšanas līdzeklis

Arkea jau sen izmanto Kiilto digitālo pakalpojumu higiēnas plānošanai. Jaunākā versija Arkea padara higiēnas plānu atjauninājumus, atskaites un iekšējo saziņu vēl vienkāršāku. Kati Mäkinen, Arkea maiņas vadītāja, stāsta par HygiNet® priekšrocībām.

Higiēnas plāns ģenerē jaunākās drošības datu lapas

UniCafe restorāni un WELL kafejnīcas izmanto digitālo higiēnas plānu regulārai higiēnas informācijas uzturēšanai un atjaunināšanai. Attīstības koordinators Outi Luukkonen apspriež, kā HygiNet® ir nodrošinājis higiēnas uzturēšanu UniCafe restorānos un kafejnīcās.

Paškontroles un tīrīšanas standarts nākotnes slimnīcām

Veselības aprūpē drīzumā tiks ieviesta likumā noteiktā tīrības un higiēnas paškontrole, kas jau ir ierasta prakse pārtikas rūpniecībā un komerciālajās virtuvēs. Infekciju pētniecības docente Kirsi Saukonens mudina slimnīcas sagatavoties pašnovērošanai.

Higiēnas plāns, kas nekad nav novecojis

Izmantojot HygiNet®, īstā produkta atrašana ir vienkārša, jo informācija par produktu vienmēr ir atjaunināta. Arī norādījumus par devām ir viegli pārbaudīt. Pilnākajā HygiNet® versijā ir iekļauts plašs materiālu klāsts: video, relīzes un raksti, kā arī meklēšanas funkcija pirmajā lapā, lai ātri atrastu informāciju.

Salīdzinot ar drukātiem plāniem, digitālajam higiēnas plānam ir milzīga priekšrocība, jo tas nekad nav novecojis. Jūs varat saglabāt savu higiēnas plānu atbilstošu, atjauninot HygiNet® saturu un izmantojot to, lai sagatavotu iepazīšanās materiālu un darba instrukcijas saviem darbiniekiem. Kā HygiNet® lietotājam jums nebūs jāuztraucas par to, vai jūsu likumā noteiktā dokumentācija ir kārtībā – to varat atrast, nospiežot pogu.

Do you want to know more about HygiNet®? Please give us your contact details and our experts will be in touch.