Risinājumi / Profesionālā higiēna /

Profesionāla tīrīšana

Tīras telpas ir drošas un lietotājam draudzīgas un liecina par mērķtiecīgu un profesionālu darbu. Tīrība sastāv no pareizas mazgāšanas līdzekļa, tīrīšanas mašīnas un aprīkojuma izvēles. Kā līderis tīrības jomā mēs saviem klientiem piedāvājam visaptverošus risinājumus ar produktiem, pakalpojumiem un zināšanām. Videi draudzīgai tīrīšanai piedāvājam savu Natura sēriju, kas izgatavota no bioloģiski noārdāmām un atjaunojamām izejvielām.

Labākie risinājumi profesionāļiem

Viss sākas ar tīrību un drošību. Tīra vide un tīras virsmas vienmēr liecina par mērķtiecīgu un profesionālu darbu. Tīras telpas ir drošas un lietotājam draudzīgas, un tās ietekmē lietotāju labklājību. Kiilto piedāvā visaptverošu risinājumu profesionālai tīrīšanai un profesionālai tekstilizstrādājumu mazgāšanai.Visu mūsu risinājumu sākumpunkts ir vieglums, efektivitāte un drošība.

Videi draudzīgi produkti

Mūsu produktu klāstā jūs varat atrast plašu produktu klāstu, kas ir saudzīgi videi. Mērot kilogramos, 73% Kiilto Pro tīrīšanas līdzekļu ir ar Ziemeļvalstu gulbja ekomarķējumu. Kiilto ir Alerģijas marķējuma produkti katrā tīrīšanas ķimikāliju apakškategorijā, kuru iespējams iegādāties. Kiilto Pro Natura -sērija nepārtraukti aug, efektīva, taču videi draudzīga produktu līnija profesionāļiem.

  • Ziemeļvalstu ekomarķējums norāda, ka produkts ir kvalitatīvs, efektīvs un mazāk noslogo vidi.
  • Alerģijas marķējums norāda, ka produkts nesatur smaržvielas vai vispārēju sensibilizējošu vai kairinošu vielu.
  • Kiilto Pro Natura produkti ir izgatavoti no augu izcelsmes, atjaunojamām un bioloģiski noārdāmām izejvielām.

Produkti profesionālai tīrīšanai

All products

Vides vadība

Vēlme būt par vides līderi savā biznesa jomā nosaka mūsu rīcību un rezultātus mūsu solījumā videi. Tā ir daļa no mūsu kultūras, veida, kā mēs domājam un vērtējam savu rīcību. Solījums ir sadalīts četrās nozarēs, kas aptver visas mūsu darbības no ikdienas rutīnas līdz inovācijām un no stratēģijas līdz palīdzībai mūsu klientiem šajā jomā.

Atbildība pret vidi ir iekļauta mūsu procesos. Tiekšanās pēc nepārtrauktiem uzlabojumiem liecina par mūsu centieniem izmantot videi draudzīgākas izejvielas, vairāk iesaistīties aprites ekonomikā un efektīvi izmantot enerģiju.