Par mums /

Kiilto Ventures aims to build a brighter future

Finding, developing and scaling new innovations within the outer horizons of Kiilto's core businesses by collaborating and co-creating with startups.

Uzņēmums Kiilto tiecas uz ilgtspējīgu, drošu un tīru pasauli. Pēdējos 100 gadus mūsu darba veidu raksturo startup gars – esam saskārušies ar dažādām situācijām, kas prasījušas prasmi un gribu mainīties, pielāgoties un izgudrot no jauna. Dodamies pretī nākotnei un mūsu vīzijas gadam, 2080. gadam, esam apņēmušies pielikt vēl vairāk pūļu atjaunošanai un inovācijai. Ar Kiilto Ventures koncepciju mēs cenšamies kopā radīt labāku rītdienu.

 Kiilto Ventures mērķis ir atrast, attīstīt un mērogot jaunas inovācijas Kiilto pamatbiznesu ārējos apvāršņos, sadarbojoties un veidojot kopīgus jaunuzņēmumus. Mēs esam īpaši ieinteresēti atklāt ilgtspējīgus risinājumus, kas uzlabo vai aizstāj pašreizējās metodes un palīdz mums veidot gaišāku nākotni mums visiem.

Mēs meklējam ambiciozus jaunuzņēmumus, ar kuriem sadarboties un kuriem mēs varam sniegt pievienoto vērtību, izmantojot savu pieredzi, tīklu un zinātību.

Vai jums ir inovācija, kas saistīta ar profesionālo higiēnu, rūpniecisko līmēšanu vai būvniecības biznesu, kas piedāvātu jaunu pieeju esošo izaicinājumu risināšanai? Apskatiet mūsu Kiilto Ventures website lai iedziļinātos tēmā un sazinieties ar mums!

Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, sazinieties ar:


Ville Solja
Chief Business Development Officer
ville.solja@kiilto.com
+358 50 329 5211