Par mums /

Zīmoli

Mūsu mērķis ir izstrādāt, ražot un tirgot uzticamus produktus, kas paredzēti Ziemeļvalstu profesionāļiem dažādās jomās. Kā Ziemeļvalstu uzņēmums ar vairāk nekā 100 gadu ilgu vēsturi mēs pārzinām Ziemeļvalstu apstākļus un prasības, kas tiek izvirzītas mūsu produktiem. Mūsu plašais klāsts ietver risinājumus profesionālajai un personīgajai higiēnai, būvniecībai, rūpnieciskajām līmēm un ugunsdrošībai zem diviem dažādiem zīmoliem.


Kiilto Pro

Izmantojot Kiilto Pro risinājumus, mēs apvienojam vides inovācijas ar stingru apņemšanos nodrošināt būvniecības, rūpniecības un profesionālās higiēnas profesionāļu panākumus.

Mūsu mērķis ir nodrošināt ilgtspējīgus risinājumus, kas jums nodrošina panākumus. Tāpēc mēs darbojamies uz vietas, pārzinot vietējos apstākļus un pastāvīgi izstrādājot jaunus risinājumus. Lai nodrošinātu ciešu sadarbību, mēs turpinām produktu izstrādi un ražošanu Ziemeļvalstīs.

Kiilto Pro risinājumi ir radīti ilgstošām attiecībām, kurās kvalitatīvi produkti vienmēr tiek apvienoti ar augsta līmeņa, nozarei specifiskiem ekspertiem, kas jūsu labā ir gatavi darīt visu iespējamo.

Kiilto Pro profesionālās higiēnas izvēle ietver augstas kvalitātes produktus un risinājumus dažādām nozarēm un pielietojumiem, kur nepieciešams augsts higiēnas līmenis. Mūsu klāstā iekļautie mazgāšanas līdzekļi, tīrīšanas līdzekļi un aprīkojums ir īpaši izstrādāti profesionālai lietošanai. Papildus mūsu Kiilto Pro profesionālās higiēnas produktu klāstam mēs piedāvājam arī dozēšanas sistēmas un dozatorus dažādām vajadzībām.

Kiilto Pro produktiem un pakalpojumiem ir liela nozīme dažādās rūpnieciskās adhēzijās un ugunsdrošības jomās. Mūsu risinājumi nodrošina visprasīgāko tehnisko procesu īstenošanu, nodrošinot ražošanas efektivitāti. Rūpnieciskās adhēzijas un ugunsdrošības risinājumi vienmēr tiek izstrādāti ciešā sadarbībā ar klientu.

Būvniecībai Kiilto Pro piedāvā plašu produktu klāstu profesionālai iekštelpu būvniecībai. Papildus augstas kvalitātes produktiem dažādiem būvniecības posmiem mēs nodrošinām profesionālas apmācības un tehnisko atbalstu, pamatojoties uz konkrētai valstij specifiskām prasībām.

Erisan Pro

Somijas uzņēmums Erisan Pro piedāvā daudzveidīgu profesionāļiem un klientiem izstrādātu ādas tīrīšanas šķidrumu, roku dezinfekcijas līdzekļu, mitrinošu līdzekļu un citu personīgās higiēnas produktu klāstu bez smaržvielām. Kvalitāte un maigums padara Erisan Pro par uzticamu izvēli tiem, kas novērtē drošu efektivitāti, neapdraudot ādas labsajūtu. Tas sola kopjošu aizsardzību, īpaši jutīgai ādai. Izvēlieties Erisan Pro, ja vēlaties saviem darbiniekiem un klientiem nodrošināt augstākās klases roku higiēnu.

Erisan Pro produktu kvalitātes pamatā ir izpratne par somu darba apstākļiem un ādas labsajūtas veicināšana. Pirmais bez smaržvielām ražotais produkts, kas paredzēts veselības aprūpes nozarei, tika izstrādāts jau pirms 50 gadiem. Produkta izstrādes stūrakmeņi bija tīrība, drošība, ārstnieciskās īpašības un efektivitāte. Jau no paša sākuma produkti bija bez smaržvielām un krāsvielām, un tika apstiprinātas tikai tās sastāvdaļas, kas neradīja kairinājumu vai sensibilizāciju. Šie paši principi joprojām ir Erisan Pro produktu līnijas pamatā.