Risinājumi / Profesionālā higiēna /

Veselības aprūpe

Mēs strādājam kopā ar profesionāļiem, lai radītu drošu vidi veselības aprūpē. Sadarbība ar vietējiem veselības aprūpes sniedzējiem un mūsu Ziemeļvalstu RDI ir pamats mūsu ilgtspējīgiem risinājumiem, kas tieši reaģē uz vietējiem apstākļiem un vajadzībām.

Labākie risinājumi veselības aprūpei

Mūsu tīrības un higiēnas risinājumi palīdz uzņēmumiem un cilvēkiem veselības aprūpē radīt labklājību un drošību. Tie sastāv no plaša klāsta plaši pārbaudītu, augstas kvalitātes produktu un pakalpojumu ar pierādītu efektivitāti. Atbildība pret vidi palīdz mums radīt jaunus veidus, kā novērst slimnīcā iegūtas infekcijas un uzturēt pacientu drošību. Kā nozares līderis mēs esam lepni piedāvāt mūsu visaptverošo veselības aprūpes risinājumu klāstu ar gadu desmitiem ilgu pieredzi.

Veselības aprūpē tīrība ir būtiska. Higiēnas, veselas rokas ir drošas kopšanas pamats. Instrumentu un virsmu tīrība palīdz nodrošināt klientu un personāla drošību. Kā mūsu partneris jūs varat uzticēties mūsu risinājumiem, lai tie atbilstu un pārsniegs prasītos standartus. Tomēr mūsu solījums pārsniedz mūsu augstas kvalitātes piedāvājumu. Mēs vēlamies atbalstīt savus klientus ar ilgtermiņa sadarbību, partnerību un zināšanām.

Kiilto ir svarīgi vides aspekti. Mēs esam apņēmušies censties ieņemt vadošo lomu vides jomā savā jomā. Izmantojot mūsu jaunās vides inovācijas, mēs vēlamies atbalstīt mūsu partnerus, lai tie sasniegtu savus ilgtspējības mērķus.

Mēs novēršam infekcijas, ievērojot pareizu roku higiēnu

Kopā ar veselības aprūpes speciālistiem vēlamies samazināt un novērst slimnīcā iegūtās infekcijas un uzlabot pacientu drošību. Pareiza roku higiēna ir galvenais līdzeklis pret mikrobu rezistences izplatību.

Mēs rūpējamies par veselīgu ādu

Indivīdam laba personīgā higiēna nodrošina komforta un tīrības sajūtu. Veselīga āda nodrošina arī dabisku barjeru pret ķīmiskām vielām un patogēniem. Gan veselības aprūpes speciālistiem, gan viņu klientiem piedāvājam dažādus risinājumus personīgās higiēnas uzturēšanai un uzlabošanai veselības aprūpes iestādēs.

Mēs aizsargājam, veicot vides tīrīšanu

Vides sakopšana ir ne tikai nepieciešamība komfortablas vides veidošanā – tā ir fundamentāla iejaukšanās infekciju profilaksē un kontrolē. Mūsu risinājumi palīdz uzturēt labāko tīrības praksi veselības aprūpes iestādēs saskaņā ar jaunākajiem noteikumiem un tiesību aktiem.

Nodrošinām augstu instrumentu pārstrādes kvalitāti

Veselības aprūpes sniedzējiem, piemēram, slimnīcām, zobārstniecības un veterinārajām klīnikām, medicīnisko instrumentu dezinfekcijai un apkopei ir svarīga loma drošības radīšanā. Mūsu plaši pārbaudītie instrumentu pārstrādes risinājumi nodrošina nepieciešamo higiēnas standartu sasniegšanu medicīnas instrumentiem un priekšmetiem.

Mēs piedāvājam jaunākās inovācijas šajā jomā

Pastāvīgi uzraugot jaunākos veselības tehnoloģiju izgudrojumus, Kiilto atbalsta veselības aprūpes pakalpojumu sniedzējus to digitālajā pārveidē viņu organizācijās un palīdz efektīvāk sasniegt mērķus, kas saistīti ar augstiem higiēnas standartiem. Kiilto piedāvā veselības tehnoloģiju risinājumus, kas patiesi uzlabo ikdienas darbu un sniedz būtisku pievienoto vērtību veselības aprūpei.

Mēs atbalstām ar savu ilgtermiņa pieredzi

Efektīvas tīrības pamatā ir pareiza risinājumu izvēle un labākais veids, kā ar tiem strādāt. Mūsu pakalpojumi ietver tehnisko apkalpošanu, produktu un higiēnas apmācību, kā arī ekspertu palīdzību, lai atrastu pareizos higiēnas risinājumus dažādām veselības aprūpes nozarēm.

Produkti veselības aprūpei

All products

Vides vadība

Vēlme būt par vides līderi savā biznesa jomā nosaka mūsu rīcību un rezultātus mūsu solījumā videi. Tā ir daļa no mūsu kultūras, veida, kā mēs domājam un vērtējam savu rīcību. Solījums ir sadalīts četrās nozarēs, kas aptver visas mūsu darbības no ikdienas rutīnas līdz inovācijām un no stratēģijas līdz palīdzībai mūsu klientiem šajā jomā.

Atbildība pret vidi ir iekļauta mūsu procesos. Tiekšanās pēc nepārtrauktiem uzlabojumiem liecina par mūsu centieniem izmantot videi draudzīgākas izejvielas, vairāk iesaistīties aprites ekonomikā un efektīvi izmantot enerģiju.