Pakalpojumi /

Pakalpojumi būvniecībai

Kiilto pakalpojumi celtniecības profesionāļiem

Mēs piedāvājam kompleksus pakalpojumus un pielāgojam tos jūsu vajadzībām. Mēs esam uzticams partneris būvniecības procesos, piedāvājot visaptverošus risinājumus dažādiem pielietojumiem un problēmām.


Eksperta pakalpojumi

Apmācības / Kiilto Professional Academy

Jaunākā informācija un papildu konsultācija no būvniecības eksperta.

Mēs palīdzam saviem klientiem attīstīt savus pakalpojumus un operācijas, tāpēc piedāvājam apmācības, lai atbalstītu būvniecības profesionāļus, kas strādā ar Kiilto produktiem. Apmācības tiek pielāgotas mērķa grupas vajadzībām, un tās ir pieejamas gan klātienē, gan tiešsaistē.

Tehniskais atbalsts profesionāļiem

Ja ir nepieciešams izvēlēties pareizos produktus, pareizās darba metodes vai citus ar darbu saistītus ieteikumus, palīdzība ir pieejama vien telefona zvana attālumā.

Jautājumiem, ko uzdod būvniecības profesionāļi, ir pieejams atbalsts pa tālruni tieši no Kiilto visā būvprojekta īstenošanas laikā. Mūsu tehniskie speciālisti var jums palīdzēt ar pareiziem darba apstākļiem un darba metodēm, kā arī izskaidrot mūsu izstrādājumu īpašības.

Dokumentu krātuve

Būvprojektu dokumenti, kas viegli lejupielādējami no vienas vietas.

Visi projektēšanas, būvniecības, produktu izvēles un telpiskās izmantošanas dokumenti vienuviet. Detalizēti iepazīstieties ar Kiilto risinājumiem un salīdziniet iespējas. Izmantojiet gatavos dokumentus kā pielikumus plāniem un dokumentācijai. Dokumentu banka kalpo visam būvniecības projekta dzīves ciklam.

Pakalpojumi uz vietas

Grīdas seguma sūknēšanas pakalpojumi

Vispārējā kontrole no rūpnīcas līdz būvlaukumam.

Mēs piedāvājam pilnu pakalpojumu, sākot no optimālā grīdas seguma risinājuma specifikācijas, mūsu rūpnīcā ražotā grīdu izlīdzinošā maisījuma līdz piegādei un sūknēšanai līdz izmantošanas vietai. Tas nodrošina, ka jūs saņemat tikai pareizo daudzumu pareizā materiāla, kad un kā jums tas nepieciešams.

Grīdas līmeņošanas augstuma plānošanas pakalpojums

Grīdas līmeņa projektēšanas pakalpojumi, kas nodrošina efektivitāti un rezultātu uzticamību.

Precīzi izstrādāta saderība starp dažādām ēkas daļām un fiksētajiem augstuma punktiem tajās ievērojami samazina neparedzētu situāciju iespējamību, kas parasti noved pie sliktākiem rezultātiem, lielākām izmaksām un laika grafiku kavējumiem.

Stiepes izturības pārbaude

Apakškonstrukcijas stiprības pārbaude

Testēšanas pakalpojums sniedz klientam pārbaudītu informāciju par to, vai pamatne ir pietiekami izturīga attiecībā pret slodzēm, ko rada izlīdzinošais materiāls, hidroizolācijas membrāna, pārklājums un ekspluatācijas slodze, jo īpaši renovācijas projektos. Testēšanas pakalpojums ir piemērots gan kvalitātes kontrolei, gan iespējamo sūdzību risināšanai.

Palīdzība uz vietas

Pareizas darba metodes kvalitatīvākam galarezultātam būvlaukumā.

Izmantojiet būvmateriālu ražotāja zināšanas par izstrādājumu pareizu lietošanu un labāko praksi būvlaukumā. Mēs ieradīsimies būvlaukumā, lai sniegtu praktiskus norādījumus par mūsu izstrādājumu lietošanu, palīdzot nodrošināt augstas kvalitātes rezultātus.


Vēlaties uzzināt vairāk par mūsu pakalpojumiem?