Risinājumi / Profesionālā higiēna /

Pārtikas rūpniecība

Pārtikas rūpniecībā mūsu klientiem ir jābūt 100% pārliecinātiem par higiēnu un drošību. Piedāvājam integrētus risinājumus rūpniecisko procesu mazgāšanai un tīrīšanai dažādās nozarēs. Ilgtermiņa attiecības un sadarbība ir mūsu veids, kā rīkoties. Vides aspekti ir mūsu biznesa pamatā, un mēs vēlamies palīdzēt arī mūsu klientiem sasniegt savus vides mērķus, nodrošinot risinājumus, kas izgatavoti no atbildīgi iegūtiem materiāliem un iepakoti pārstrādājamā iepakojumā.

Kā līderis tīrības jomā mēs piedāvājam visaptverošu integrētu risinājumu pārtikas rūpniecībā.

Galvenā uzmanība pārtikas rūpniecībā ir ražošanas un iekārtu higiēna. Augstas kvalitātes pārtikas pamatā ir drošība, tīrība un garša, kā arī augstas kvalitātes ķēde. Mūsu klientiem ir jābūt 100% pārliecinātiem par higiēnu un drošību. Piedāvājam risinājumus rūpniecisko procesu mazgāšanai un tīrīšanai dažādās nozarēs.

Mūsu mērķis ir veidot ilgtermiņa, uzticamu un ilgtspējīgu sadarbību ar klientu. Mēs strādājam ar daudzu gadu pieredzi un pārzinām vietējos apstākļus. Līdz ar to varam apzināt klientu vajadzības un precizēt savu piedāvājumu. Mēs ticam partnerībai un esam apņēmušies veidot ilgtermiņa attiecības. Tas, kā mēs rīkojamies, ir mūsu spēks, un mēs nepārtraukti pilnveidojam savus procesus, pakalpojumus un produktus.

Vides aspekti tiek ņemti vērā visos mūsu risinājumos, un iekšējā pētniecības un attīstības komanda katru dienu strādā ar vides jautājumiem. Mēs cenšamies būt vides līderi savā jomā un vēlamies palīdzēt arī mūsu klientiem sasniegt savus vides mērķus, nodrošinot risinājumus, kas izgatavoti no atbildīgi iegūtiem materiāliem un iepakoti pārstrādājamā iepakojumā.

Produkti pārtikas rūpniecībai

All products

Vides vadība

Vēlme būt par vides līderi savā biznesa jomā nosaka mūsu rīcību un rezultātus mūsu solījumā videi. Tā ir daļa no mūsu kultūras, veida, kā mēs domājam un vērtējam savu rīcību. Solījums ir sadalīts četrās nozarēs, kas aptver visas mūsu darbības no ikdienas rutīnas līdz inovācijām un no stratēģijas līdz palīdzībai mūsu klientiem šajā jomā.

Atbildība pret vidi ir iekļauta mūsu procesos. Tiekšanās pēc nepārtrauktiem uzlabojumiem liecina par mūsu centieniem izmantot videi draudzīgākas izejvielas, vairāk iesaistīties aprites ekonomikā un efektīvi izmantot enerģiju.