People having a coffee break
Kiilto /

Mēs nepārtraukti meklējam jaunus prasmīgus, motivētus un mērķtiecīgus Kīltoniešus

Laipni lūgti!

Nākotne tiek veidota šodien. Uzņēmumā Kiilto mēs katru dienu ieguldām nākotnē, veicinot mūsu darbinieku profesionālo labklājību, veicinot inovācijas un padarot savu darbību arvien ilgtspējīgāku. Mūs vada vēlme būt par vides līderi, izmantojot savas zināšanas, lai radītu veiksmes stāstus saviem klientiem. Mēs esam vietējie, inovatīvi un saprātīgi.

Mūsu zināšanas ir četras uzņēmējdarbības jomas: būvniecība, rūpniecisko līmēšanas risinājumi, profesionālā higiēna un patērētāju bizness.

Vai vēlaties pievienoties mūsu simts gadu izaugsmes stāstam? Pārbaudiet mūsu atvērtās pozīcijas.

Mēs vēlamies veidot ilgtspējīgu nākotni un radīt labklājību no tīrības.

Mūsu uzņēmuma kultūras četri stūrakmeņi ir: Jūs varat panākt pārmaiņas, klients ir karalis, starta gars kopš 1919. gada un vides vadība..

Mēs izmantojam ilgtermiņa pieeju

Kiilto ir simts gadus vecs ģimenes uzņēmums ar vīziju līdz 2080. gadam. Mēs vēlamies būt vides pionieri un esam apsolījuši līdz 2028. gadam padarīt visu mūsu uzņēmumu darbību oglekļa neitrālu.

Mēs skatāmies nākotnē

Mēs esam nepārtrauktā procesā, lai sevi no jauna izgudrotu un attīstītu un kļūtu starptautiskāki. Mēs vēlamies, lai mūsu darbinieku prasmes un zināšanas būtu aktuālas un mūsu skatiens būtu vērsts uz nākotni. Mūsu mērķis ir, lai mūsu darbinieki būtu iedvesmoti visas savas karjeras laikā. Mēs uzskatām, ka labākais darbs ir iedvesmas un dedzinošas vēlmes pēc pašattīstības un produktu un pakalpojumu uzlabošanas rezultāts. Tāpēc mēs ieguldām zināšanas vairākās jomās.

Mēs rūpējamies par darbinieku labklājību

Mēs sniedzam saviem darbiniekiem virkni iespēju uzturēt savu labsajūtu, izmantojot vingrošanas nodarbības pārtraukumos, fiziskās sagatavotības pārbaudes, vaļaspriekus un sporta vingrinājumus. Nodrošinām labu ergonomiku – papildus mūsdienīgiem instrumentiem un iekārtām nodrošinām arodfizioterapiju.

Kiilto bija Somijas aktīvākā darba vieta 2018. un 2016. gadā

Somijas Olimpiskās komitejas darbinieku vingrojumu grupa mūs ir atzinusi par aktīvāko darba vietu Somijā 2018. un 2016. gadā. Pēdējo desmit gadu laikā esam sistemātiski veicinājuši mūsu darbinieku labklājību un fiziskās aktivitātes.