Pakalpojumi /

Profesionālās higiēnas pakalpojumi

Kiilto pakalpojumi higiēnas profesionāļiem

Mēs lepojamies ar to, ka izstrādājam pielāgotus risinājumus, kas lieliski atbilst jūsu vajadzībām. Kā jūsu uzticamais partneris higiēnas standartu uzturēšanā, mēs piedāvājam visaptverošus pakalpojumus, lai risinātu daudzas lietojumprogrammas un problēmas. Lūdzu, ņemiet vērā, ka pakalpojuma pieejamība var atšķirties atkarībā no jūsu atrašanās vietas. Jūsu sirdsmiers mums ir ārkārtīgi svarīgs.

Digitālie pakalpojumi

Mūsu digitālās profesionālās higiēnas pakalpojumi piedāvā vienkāršus, rentablus risinājumus, lai nodrošinātu, ka jūsu klienti ir drošībā un apmierināti. Ar intuitīvām saskarnēm un reāllaika uzraudzību, šie rīki vienkāršo higiēnas pārvaldību profesionāļiem, solot efektivitāti un mieru.

Papildus tiem mēs piedāvājam digitālu informācijas centru. Informācijas centrs ir digitāls rīks klientiem, kuru tīrīšanas vietas un nozares atšķiras. Risinājums ir pielāgots, lai nodrošinātu drošu un atbildīgu darbību. Informācijas centrā ir iespējams izveidot vairākus atšķirīgus, konkrētiem mērķiem paredzētus un pielāgotus plānus. Tas nodrošina aktuālu informāciju, kas pieejama katram darbiniekam, ar skaidrām darba instrukcijām un mācību video par to, kā pareizi lietot aprīkojumu un materiālus. Plāniem var piekļūt no jebkuras vietas.

Tehniskie pakalpojumi

Mūsu tehniskie pakalpojumi uz vietas piedāvā praktiskus risinājumus profesionāļiem, kuri saskaras ar problēmām, piemēram, ar mazgāšanas līdzekļu dozēšanu vai kaļķakmens nogulšņu noņemšanu. Mūsu pieredzējušie tehniķi apmeklēs jūsu telpas, lai efektīvi novērtētu, novērstu un atrisinātu šīs problēmas.

Ekspertu pakalpojumi

Kiilto ekspertu pakalpojumi ietver plašu specialitāšu klāstu, kuru mērķis ir uzlabot drošību, efektivitāti un kvalitāti dažādos higiēnas aspektos. No ķīmiskās pārvaldības līdz ilgtspējīgām iniciatīvām, no loģistikas optimizācijas līdz normatīvajai atbilstībai — ekspertu pakalpojumiem ir galvenā loma mūsdienu uzņēmumu dažādo vajadzību risināšanā.

Kiilto eksperti ar prieku jums palīdzēs:

  • ķīmiskā kataloga sastādīšana.
  • ķīmiskās drošības konsultācijas.
  • izveidojot pielāgotu produktu katalogu.
  • paškontroles pakalpojums tekstila mazgāšanas procesiem.
  • higiēnas un tīrīšanas plāna izstrāde.
  • grīdas uzturēšanas ieteikumi.
  • maršruta plānošana skrubera-žāvētāja operācijām.
  • citas tehnisko ekspertu konsultācijas.

Higiēnas testi

Papildus konsultācijām, izglītošanai un apkalpošanai digitāli vai jūsu telpās, mēs ar prieku palīdzēsim jums veikt dažādas higiēnas pārbaudes, īpaši ēdināšanas, veselības aprūpes un pārtikas rūpniecības nozarēs. Šie testi ietver trauku mazgājamo mašīnu, instrumentu mazgājamo mašīnu un skalošanas mašīnu pārbaudes mērījumus, virsmas higiēnas paraugu ņemšanas pakalpojumu un ūdens analīzes.

Vai vēlaties dzirdēt vairāk? Mūsu eksperti ir šeit, lai jums palīdzētu!

Mūsu eksperti ir šeit, lai kalpotu jums uz vietas. Kā Ziemeļvalstu partneris mēs zinām Ziemeļvalstu nosacījumus un prasības. Mēs cenšamies palīdzēt jums sasniegt vēlamo higiēnas līmeni, piedāvājot pilnīgus risinājumus, tostarp produktus un pakalpojumus, kas vienmēr pielāgoti jūsu īpašajām vajadzībām. Sazinieties ar vietējo ekspertu, lai uzzinātu vairāk.