Par mums / Ilgtspējība /

Sociālā atbildība

Motivēts personāls ir veiksmes bāze un no tā izrietošās pievienotās vērtības pamatā visiem.

Vairāk nekā tikai darba vieta

Kiilto ir eksperimentāla kultūra, kas mudina darbiniekus prezentēt pat visdrosmīgākās idejas. Ir arī vietas neveiksmēm, jo nepārtraukta mācīšanās rada atziņas, kas izgaismo mūsu ceļu uz spēcīgu starptautisku izaugsmi. Kiilto personāls ir tā galvenā vērtība un drošība. Kā ģimenes uzņēmums mēs ticam sadarbības darba kopienai, nevis hierarhiskai pieejai. Iedvesmas pamatā ir laba vadība un organizācija, kas uzklausa.

Mūsu piedāvāto vingrošanas iespēju un brīvā laika klubu klāsts palīdz saglabāt darba spējas un pozitīvu domāšanu. Aicinām viens otru piedalīties tādās aktivitātēs kā kora prakse, florbols, joga un apļa treniņi. Darba negadījumu novēršana un drošības uzlabošana darba vietā palīdz motivēt darbiniekus sniegt labākos rezultātus.

Profesionālā izaugsme drošā darba vietā

Atbalsts īstajā vietā un laikā uzlabo katra Kiiltonieša ikdienas darbu un nodrošina mūsu panākumus arī turpmāk. Mēs uzlabojam savu darbinieku nodarbināmību, pilnveidojot kompetenci un īstenojot aktīvu apmācību politiku. Mūsu mērķis ir, lai karjera Kiilto būtu priekšrocība. Kā darba vieta Kiilto nodrošina drošu un iedvesmojošu vidi un iespēju nepārtraukti personīgai izaugsmei.

Daži topošie Kiilto darbinieki joprojām ir studenti. Atbalsts, ko sniedzam sadarbībā ar viņu izglītības iestādēm, būs daļa no mūsu veiksmes stāsta turpmākajiem gadiem.

Mūsu klientu drošību sedz arī Kiilto sociālā atbildība. Mēs uzlabojam savu produktu drošību, tos prezentējot un tirgojot atbildīgi. Turklāt mēs varam palīdzēt uzlabot ēku drošību un komfortu, attīstot mūsu klientu zināšanas.

Mums ir atvērta un iedvesmojoša atmosfēra

Lai nodrošinātu cilvēktiesību ievērošanu visos Kiilto uzņēmējdarbības posmos, mēs cenšamies veicināt vienlīdzību darba vidē. Tādā veidā mēs veidojam godīgāku pasauli un uzlabojam mūsu personāla labklājību.

Savā uzņēmējdarbībā mēs apņemamies ievērot godīgumu, apkarot korupciju un ievērot mūsu darbībai piemērojamos tiesību aktus un noteikumus. Mēs pieprasām, lai mūsu apakšuzņēmēji un piegādātāji ievērotu mūsu piegādātāju rīcības kodeksu, kas ietver noteikumus par tiesisko atbilstību, kā arī kukuļošanas apkarošanu un labu uzņēmējdarbības praksi:

Sociālās atbildības tēmas

Kiilto atbildības darba grupa ir noteikusi šādas galvenās tēmas mūsu svarīgo aktivitāšu novērtējumā. Saistītie praktiskie pasākumi ir aprakstīti sadaļās zem katras tēmas.

Droša darba vieta

 • Darba negadījumu novēršana
 • Drošības uzlabošana

Iedvesmojošu darba vidi

 • Atbalsts dažādos dzīves posmos
 • Laba uzraudzība
 • Organizācija, kas klausās
 • Darbinieku labklājība

Cilvēktiesības visā vērtību ķēdē

 • Vienlīdzība darba vidē
 • Bērnu darba novēršana

Kompetences attīstība

 • Personāla kompetences attīstība
 • Kompetences attīstība klientiem
 • Sadarbība ar izglītības iestādēm
 • Atbildīga informācija par produktu un mārketings
 • Digitālie risinājumi

Sociālās atbildības vadīšana

Mēs novērtējam savus panākumus vadībā, izmantojot Corporate Spirit veikto aptauju. Rezultāti ir salīdzināmi ar citu uzņēmumu rezultātiem. Kiilto arī uzrauga atsauksmes no darbā pieņemtajiem darbiniekiem un reģistrē piešķirto aroda pensiju skaitu.

Somijas Arodveselības institūts reizi četros gados veic darba higiēnas apsekojumus Kiilto. Tomēr sadarbība ir nepārtraukta, lai starp aptaujām izmantotu un dalītos ar Kiilto ķīmijas nozares pieredzi. Kiilto dalās savā zinātībā ar klientiem un citām ieinteresētajām pusēm.

Kiilto ne tikai nodrošina drošību savām rūpnīcas zonām un personālam, bet arī nodrošina ķīmisko drošību līdz pat saviem klientiem. Tās eksperti identificē riskus un sniedz klientiem norādījumus, kā no tiem izvairīties.

Uzņēmums Kiilto ir integrējis darba drošību kā daļu no tā produktu un tehniskās attīstības. Mēs sākam, domājot par darbinieku drošību un iespējamiem iedarbības riskiem ikreiz, kad izstrādājam produktu vai izvēlamies izejvielas.

Sociālās atbildības politika

Sociālā atbildība uzņēmumā Kiilto ir balstīta uz uzvedības kodeksu, kuru ievēro arī uzņēmuma galvenie piegādātāji.

Mūsu ikdienas darbības pamatā ir ISO 14001, ISO 9001 un ISO 45001 sertifikācija un ķīmiskās rūpniecības Atbildīgas aprūpes programma. Kiilto ir apņēmies ievērot arī apdrošināšanas kompānijas Varma noslēgto darba labklājības līgumu.

Kiilto ir pievienojies arī Somijas Arodveselības institūta koordinētajam forumam Zero Occupational Accidents. Forums ir brīvprātīgs tīkls starp Somijas darba vietām, kura mērķis ir nepārtraukti veicināt darba drošību un dalīties ar labu praksi.

Sūdzību iesniegšanas mehānismi un trauksmes celšana

Sociālās atbildības jautājumi tiek pievērsti uzņēmuma uzmanībai ikdienas personāla vadības gaitā. Baltās grāmatas norādījumi ietver pasākumus, kas darbiniekiem jāveic, ja viņi ievēro problēmas, kas jārisina.

Šādi novērojumi tiek apkopoti arī ikgadējās darbinieku aptaujās.