Rūpnieciskās līmēšanas un ugunsdrošības risinājumi

Kiilto ir piedāvājis augstas kvalitātes ķīmiskās rūpniecības risinājumus vairāk nekā 100 gadus. Nepārtraukta atjaunošana un attīstība ir padarījusi mūs par līmvielu un liesmas slāpētāju speciālistu.

Mēs ieguldām lielus līdzekļus produktu izstrādē un pētniecībā – mūsu mērķis ir palīdzēt mūsu klientiem attīstīt savu darbību un gūt panākumus, nepārtraukti uzlabojot. Sadarbojoties ar mums, jūs varat nodrošināt, ka jūsu uzņēmums paliek risinājumu un ugunsdrošības priekšgalā.


Rūpnieciskās līmes risinājumi

Wood Industry Adhesives Kiilto

Koksne

Kiilto piedāvā izturīgus un kvalitatīvus līmēšanas risinājumus kokrūpniecībai, balstoties uz vairāk nekā gadsimta pieredzi ārkārtīgi sarežģītos ziemeļvalstu apstākļos.

Structural Adhesives Industry Kiilto

Strukturālā līmēšana

Mūsu līmes nodrošina visprasīgāko tehnisko un ražošanas ziņā efektīvu risinājumu ieviešanu. Saites ir izturīgas starp dažādiem materiāliem un mainīgos apstākļos – eļļās un ķimikālijās, kā arī augstā un zemā temperatūrā, ja nepieciešams.

paper packaging industry adhesives kiilto

Papīrs un iepakojums

Izvēloties uzticamu līmi, var nodrošināt procesa nepārtrauktību. Līmes izvēli vēl svarīgāku padara dažādi līmējamie materiāli, piemēram, plastmasas un metāla plēves, kā arī galaprodukta izmantošanas veids.

other industrial adhesives kiilto

Cits

Mūsu produktiem ir svarīga loma augstas kvalitātes un efektīvas ražošanas nodrošināšanā daudzos rūpnieciskos procesos.


Liesmu slāpējoši risinājumi

wood flame retardants kiilto fireproof

Koksne

Koksne ir saglabājusies kā daudzfunkcionāls celtniecības materiāls, kas piemērots dažādiem mērķiem. Koksni var padarīt konkurētspējīgāku un pievilcīgāku vairākos segmentos, uzlabojot tās liesmas slāpētāju.

Lasīt vairāk >

paper cardboard flame retardants kiilto fireproof

Papīrs un kartons

Neapstrādāts papīrs un kartons ir viegli uzliesmojoši materiāli. Tas padara to izmantošanu problemātisku daudzos lietojumos. Papīra vai kartona ugunsizturības var ievērojami uzlabot, apstrādājot tos ar liesmas slāpētājiem.

Lasīt vairāk >

filter media flame retardants kiilto fireproof

Filtrēšanas materiāli un īpašie produkti

Ar Kiilto Fireproof N sēriju jūs varat uzlabot savu filtru materiālu, lai tas atbilstu jaunajiem standartiem. Kiilto Fireproof N sērija ir piemērota arī citiem prasīgiem lietojumiem, tostarp izolācijas materiāliem.

Lasīt vairāk >


Lasīt vairāk