Par mums /

Ilgtspējība

“When responsibility is genuinely integral to what you do, you don't have to highlight it. You can see and feel it in all company activities and interaction, and follow its general development. It is an abundance of intangible issues, a whole made up of tiny parts." Erkki Solja, CEO, Kiilto Family Oy

Atbildība pret vidi

Mēs esam devuši solījumu videi, kas ir daļa no mūsu korporatīvās kultūras un nosaka mūsu domāšanas un darbības virzienu visos uzņēmuma līmeņos. Mūs virza vides vadība.

Sociālā atbildība

Kā darba vieta Kiilto nodrošina drošu un iedvesmojošu vidi un iespēju nepārtraukti personīgai izaugsmei. Motivēts personāls ir finansiālo panākumu un no tā izrietošās pievienotās vērtības pamatā visiem.

Finansiālā atbildība

Kiilto piedzīvo izaugsmes un atjaunošanas periodu. Mēs ieguldām lielus ieguldījumus mūsu zināšanu un vadības pilnveidošanā, kā arī eksperimentālajā kultūrā. Mūsu darbinieku iesaistīšana inovācijās ir radījusi jaunas perspektīvas mūsu biznesam nākamajos gados.

Vai vēlaties sekot mūsu ceļojumam, piepildot mūsu solījumu videi?

Abonējiet jaunumus, nosūtot ziņu uz communications@kiilto.com un saņemiet jaunākās ziņas četras reizes gadā.

Padarīsim labāku rītdienu kopā

Kopā mēs varam paveikt vairāk un atrast labākus risinājumus ilgtspējīgākai rītdienai. Tāpēc mēs vēlamies cieši sadarboties ar augstskolām, pētniecības iestādēm un citiem uzņēmumiem. Sadarbība ļauj mums visiem apvienot jaunākās inovācijas, gadu pieredzi un zināšanas un augstākā līmeņa zināšanas dažādās jomās.

Mēs arī priecājamies dalīties ar savām zināšanām un paraugpraksi par ilgtspējīgākas nozares izveidi. Ja jūsu pasākumam ir nepieciešams galvenais lektors vai diskusiju dalībnieki, mums ir vairāki eksperti, kas var sniegt vismodernāko ieskatu un iedvesmojošus piemērus par šo tēmu.

Raija Polvinen
RDI Director
raija.polvinen@kiilto.com
Eeva Solja
Brand and Communications Director
eeva.solja@kiilto.com
Oili Kallatsa
RDI Director, Professional Hygiene
oili.kallatsa@kiilto.com