Probiotic cleaning

With the help of probiotic cleaning agents, a dual effect is achieved: the dirt-removing ingredients work immediately and probiotics remain to clean long-term.

Mūsu vide ir pilna ar cilvēka acīm neredzamu dzīvību – dažādi mikrobi ir gandrīz visur. Mūsu mērķis ir samazināt kaitīgos mikrobus, tīrot virsmas. Labvēlīgi mikrobi, piemēram, probiotikas Kiilto Pro produktos, palīdz uzturēt veselīgus apstākļus. Tādā veidā tie darbojas arī kā daļa no tīrīšanas līdzekļiem. Mikrobus saturoši tīrīšanas šķīdumi izmanto dzīvo mikrobu spēju ražot fermentus, kas noārda netīrumus, un izmanto rezultātus to metabolismā.

Kas ir mikrobi?

Mūsu vide, neatkarīgi no tā, vai tā ir daba vai virsmas mūsu objektos, ir pilna ar mikrobiem vai mikroorganismiem, kas nav redzami ar neapbruņotu aci. Šie mikroorganismi ietver baktērijas, vīrusus un sēnītes. Mikrobi ir ļoti adaptīvi, un tiem ir nelielas vajadzības pēc barības vielām.

Probiotikas ir dzīvi mikrobi, kas ir nekaitīgi cilvēkiem un videi. Parasti probiotiskie tīrīšanas līdzekļi satur Bacillus – ģints sporas, jo tas ir dabiski sastopams. Līdzīgi probiotiskie mikrobi gadu desmitiem ir plaši izmantoti pārtikas rūpniecībā, izejvielu ražošanā, alternatīvajā medicīniskajā aprūpē un zāļu un rūpniecisko fermentu ražošanā.

Priekšrocības, ko sniedz probiotiskā tīrīšana

Probiotiskā tīrīšana atšķiras no parastajiem mazgāšanas līdzekļiem, ne tikai attīrot virsmas, bet arī ieviešot uz virsmām labvēlīgus mikrobus. Šie mikrobi saglabājas uz apstrādātajām virsmām, aktīvi patērējot netīrumus un smakas pat starp tīrīšanas sesijām. Izmantojot savus dabiskos fermentatīvos procesus, šīs probiotikas sadala netīrumus mazākās daļiņās, uzlabojot to efektivitāti turpmākajos tīrīšanas centienos.

Probiotisko tīrīšanas ilgstošie panākumi ir saistīti ar noderīgu mikrobu augšanu uz virsmām, pakāpeniski aizstājot kaitīgos, tostarp patogēnus. Kaitīgo mikrobu pārvietošana ir būtiska, lai mazinātu slimību izplatīšanos. Turklāt probiotiķu veiktā netīrumu fermentatīvā sadalīšanās ne tikai palīdz to efektīvi noņemt tīrīšanas laikā, bet arī veicina veselīgāku dzīves vai darba vidi, samazinot kaitīgo mikrobu izplatību.

Veselīgāka vide

Regulāra probiotisko tīrīšanas līdzekļu izmantošana nodrošina drošākas virsmas ar probiotiskajiem mikrobiem, kas aizņem vietu no kaitīgiem mikroorganismiem, piemēram, patogēniem.

Bioplēves noņemšana

Probiotiskās baktērijas patērē organiskos netīrumus, vājinot esošās bioplēves un novēršot jaunu veidošanos. Tas palīdz arī novērst smaku. Arī galaprodukti neizraisa nekādas smakas.

Ziemeļvalstu Gulbja Ekomarķējums

Ekomarķējums nosaka stingrus kritērijus probiotiskiem tīrīšanas līdzekļiem: produktiem, kas satur mikroorganismus, jābūt ar augstākiem tīrīšanas rādītājiem, kas pārsniedz vispārējās tīrīšanas prasības.

Uzziniet, kā darbojas probiotiskie tīrīšanas līdzekļi

Probiotiskie Kiilto Pro tīrīšanas līdzekļi satur nekaitīgās baktēriju sporas, kas dabiski atrodamas mūsu vidē. Sporas paliek uz virsmas vēl ilgi pēc tīrīšanas un paliek dzīvotspējīgas, un spēj aktivizēties augsnes klātbūtnē, nodrošinot ilgtermiņa tīrīšanas priekšrocības.

Cits skatījums uz ikdienas tīrīšanu

Probiotiskie tīrīšanas līdzekļi piedāvā ilgstošu uzlabotu tīrības un higiēnas līmeni. Metode ne tikai noņem netīrumus un kaitīgos mikrobus (patogēnus), bet arī samazina kaitīgo mikrobu dzīves vidi. Probiotikas saglabā efektīvitāti ilgu laiku starp tīrīšanas reizēm.

Probiotiskos produktus var lietot tāpat kā parastos ne-probiotiskos tīrīšanas līdzekļus. Lietošanas norādījumus skatiet katra produkta lietošanas instrukcijās. Probiotiskie Kiilto Pro produkti ir droši lietotājam un virsmas ir tīras.

Probiotiskie tīrīšanas līdzekļi īpaši labi darbojas sabiedriskās vietās, kur regulāra probiotisko tīrīšanas līdzekļu lietošana var pārveidot uz virsmām augošo mikrobu populāciju stabilā mikrobiotā, kas ir droša veselībai un videi, atņemot vietu patogēniem. Skolas, bērnudārzi, atpūtas telpas, viesnīcas, restorāni, degvielas uzpildes stacijas, sabiedriskās tualetes, pansionāti un slimnīcas ir ideālas vietas, kur izmantot probiotiku spēku.

1. Probiotiskie mikrobi ražo dažādus fermentus.
2. Pēc tam šie fermenti noārda organiskos netīrumus uz virsmām.
3. Sadalītās netīrumu molekulas kļuva mazākas un ir vieglāk tīrāmas nākamajā virsmas tīrīšanas reizē.
4. Turklāt fermentatīvais process, kas sadala netīrumus, uzlabo probiotiku spēju patērēt netīrumu molekulas.

Kiilto Pro Universālais Probio & Ziemeļvalstu Gulbja etiķete

Jaunākais probiotisko Kiilto Pro produktu papildinājums Kiilto Pro Universālais Probio ir viens no pirmajiem profesionālajiem probiotikas tīrīšanas līdzekļiem tirgū, kas ir sertificēts arī ar Ziemeļvalstu Gulbja Ekomarķējumu.

Marķējuma kritēriji nosaka, ka līdzekļiem, kas satur mikroorganismus, jābūt labākiem tīrīšanas rādītājiem, kas pārsniedz vispārējās tīrīšanas prasības. Turklāt tas arī prasa, lai probiotiskie mikroorganismi tīrīšanas līdzeklī tiktu pierādīti kā droši, dabiski sastopami un bez ĢMO. Arī mikroorganismi nav rezistenti pret antibiotikām. Visbeidzot, Ziemeļvalstu Gulbja Ekomarķējums nozīmē, ka produktā esošajām vielām ir pēc iespējas mazāka ietekme uz vidi un produkts ir drošs lietotājiem.

Stingrie Ekomarķējuma kritēriji arī nosaka divus ierobežojumus probiotiskajam tīrīšanas līdzeklim: produkti nav paredzēti virsmām, kas nonāk saskarē ar pārtiku, ne arī izsmidzināšanai.

Augošs probiotisko produktu klāsts

Mūsu RDI nepārtraukti izstrādā un testē jaunas produktu formulas, kas satur probiotikas. Pašreizējā probiotiku klāstā ietilpst produkti dažādu telpu ikdienas tīrīšanai, probiotisko smaku noņemšanai un tauku izkliedēšanas līdzeklis profesionālajās virtuvēs. Kiilto Pro probiotiskie produkti tiek identificēti ar komercnosaukumu, kas satur norādi par probiotikām.

Probiotiskā tīrīšana īsumā

  • Ilgstoša darbība, uzlabota tīrība un higiēnas līmenis
  • Nostiprinās tīrīšanas efektivitāte
  • Veselīgākas telpas lietotājam
  • Kaitīgo mikrobu aizstāšana, samazinot to dzīves telpu
  • Probiotikas ražo fermentus, kas noārda organiskos netīrumus (olbaltumvielas, cieti, taukus un/vai augu eļļu)
  • Bioplēves un netīrumu noņemšana
  • Darbojas kā smaku neitralizējošs produkts
  • Drošs virsmām un lietotājiem
  • Probiotikas un to ražotie fermenti ir 100% organiski un dabīgi

Vēlaties uzzināt ko vairāk par probiotisko tīrīšanu?

You might also be interested in