SafePoint+ labai roku higiēnai

SafePoint+ ir efektīvs veids, kā nodrošināt labu roku higiēnu cilvēku pūlī. Iespēja droši dezinficēt rokas un ievērot distanci no citiem cilvēkiem palielina drošības sajūtu sabiedriskās vietās. Risinājums ir ļoti autonoms, tas nodrošina līdz 2500 dozācijām, ietaupot laiku arī no personāla.

Kāda pasaule izskatītos bez labas roku higiēnas?

Higiēna un tīrība ir mūsu sabiedrības stūrakmeņi. Tas ir tiktāl, ka pirms 2020. gada mēs pat nenojautām, cik ļoti higiēna nosaka mūsu drošības sajūtu. Sistemātisks un vienkāršs roku higiēnas risinājums ir galvenais faktors drošības un pārvietošanās un ceļošanas brīvības atjaunošanai nākotnē.

Restorāni, pārtikas veikali, iepirkšanās centri un lidostas..

..ir piemēri vietām, kur katru dienu pārvietojas daudz cilvēku. Tās ir arī tikšanās vietas, kur jābūt kārtībā roku higiēnai. Pat viens cilvēks, kurš neievēro roku higiēnu, var ātri izplatīt vīrusu vairākiem tuvumā esošajiem cilvēkiem. Laba roku higiēna un veselīga āda darbojas kopā kā labākais vairogs pret infekcijas slimībām. Tāpēc ir ļoti svarīgi nodrošināt roku dezinfekcijas līdzekli, kas ir pierādīts kā efektīvs pret dažādām baktērijām un vīrusiem, bet arī ir saudzīgs pret ādu.

Mēs esam lietojuši Antibac Safepoint+ viesnīcā Clarion Hotel Energy kopš 2020. gada oktobra. Pats labākais ir tas, ka lietošanas laikā dozatoram nav jāpieskaras. Tas izskatās profesionāli un ir pietiekami liels, tāpēc jums tas nav tik bieži jāuzpilda..

Karoline Snekkevik, Hotel Manager, Clarion Hotel Energy, Norway

Šobrīd neviens nevēlas stāvēt rindā, gaidot, lai no pudeles izņemtu dezinfekcijas līdzekli. SafePoint+ rada labu un pārliecinošu pirmo iespaidu. Tas rada komforta un drošības sajūtu. Es domāju, ka tas patiešām var mainīties, īpaši privātajā sektorā.

Peter Hald, Abena Re-Seller GmbH, Germany

Produktam ir viegli uzticēties, un arī paša Kiilto zīmols spēcīgi ietekmē pozitīvo tēlu. Tīrības sajūta, ko sniedz Safepoint+ dozators, mums ir bijusi svarīga! Roku higiēna tiek uzturēta ar risinājumu, kas ir patiešām viegli lietojams.

Kirsi Oldén, Tamrex Oy, Finland

—- NOTE! Add here your local posts and articles —-

SafePoint+ higiēnas risinājums

  • Jūs varēsiet sistemātiski kontrolēt roku higiēnu savās telpās.
  • Produkts paliek vietā un ir gatavs lietošanai, personālam nav vajadzīgs laiks, lai to uzturētu.
  • Nav nepieciešams pieskarties dozatoram, tam ir ātrākais viedais sensors, kas dozē roku dezinfekcijas līdzekli.
  • Varat ievērot drošu distanci no citiem cilvēkiem, un nav rindu, jo ierīce ir divvirzienu.
  • Līdz 2500 dezinficētiem roku pāriem (atkarībā no tvertnes izmēra un noklusējuma devas)

Vai, piemēram, zinājāt, ka zem pirksta gredzena ir tik daudz baktēriju, cik Eiropā ir iedzīvotāju, vai arī baktēriju skaits zem lauztas kutikulas atbilst iedzīvotāju skaitam uz Zemes?

Kiilto ir atbildīgs Ziemeļvalstu uzņēmums un higiēnas nozares pionieris. Mums ir gadu desmitiem ilga pieredze dezinfekcijas līdzekļu un slimnīcu higiēnas jomā. Mūsu produkti ir izstrādāti Ziemeļvalstīs un ir piemēroti dažādām nozarēm, piemēram, ēdināšanai, veselības aprūpei, pārtikas un tehnoloģiju nozarei un profesionālai uzkopšanai.

Hand disinfection with SafePoint+

SafePoint + ir roku higiēnas risinājums, kas ietaupa darbinieku laiku, rada izmaksu ietaupījumu uzņēmumam un samazina drošībai kritiskos kontaktus. Pateicoties dozatoram, dezinfekcijas līdzeklis netiek izšķiests, jo dozēšana vienmēr ir pareiza. Viena 5 l tvertne atbilst aptuveni 2500 lietošanas reizēm, kas savukārt atbilst aptuveni 10 puslitra pudelēm.

Plašāku informāciju varat iegūt vietējā Kiilto pārdošanas komandā.

Varat arī aizpildīt zemāk esošo formu un mēs ar Jums sazināsimies!

—- NOTE! Add here your own contact form. —- Also add your local contact information above.