Kā izvēlēties atbilstošāko hidroizolācijas sistēmu Jūsu vannas istabai vai dušas telpai?

Mitrās telpās, kā vannas istabas un dušas telpās, pirms flīzēšanas darbiem nepieciešams uzklāt hidroizolāciju, lai pasargātu ēkas konstrukcijas no mitruma un ūdens ilgtermiņa negatīvās ietekmes. Kādai Kiilto hidroizolācijas sistēmai dot priekšroku? Kam pievērst uzmanību izdarot pareizo izvēli?

Populārākā hidroizolācijas sistēma Kiilto Pro Fibergum, tirgū no 2008. gada

Pieejamākā un hidroizolācijas tirgū līderpozīcijās esošā Kiilto Pro Fibergum hidroizolācija ir vienkomponenta, ar šķiedru pastiprināta hidroizolācijas membrāna, ko izmanto mitrajās telpās zem sienas un grīdas flīzēm. Augstas kvalitātes produkts par demokrātisku cenu. Hidroizolācijas mastika ir paredzēta lietošanai iekštelpās, t.i., visu gadu apkurināmās vannasistabās, dušas telpās un saunās. Tā nav izmantojama vietās, kas ir pastāvīgi zem ūdens, piemēram, baseinos, kā arī tādās vietās, kur temperatūra paaugstinās virs +60°C, piemēram, Turku pirtīs. Kiilto Pro Fibergum sistēmas uzklāšana ir laika ziņā ilgāka, salīdzinot ar citām Kiilto sistēmām. To ieklāj ar rullīti divās kārtās, pirmajai kārtai ļauj nožūt divas stundas, otrai – sešas stundas. Pirms mastikas ieklāšanas ieteicams virsmas gruntēt ar speciālo Kiilto Pro Fibergum Primer grunti. Kiilto Pro Fibergum var klāt uz dažādiem segumiem: betona, ķieģeļiem, cementa bāzes klona un celtniecības plāksnēm, ko izmanto mitrās telpās.

Kiilto Keramix A+X – salizturīga ātri žūstoša divkomponentu sistēma

Ja vannas istabas remonts jāveic ātri un vēlaties ieklāt hidroizolācijas sistēmu ar klasisko rullēšanas metodi, ir vērts apsvērt Kiilto Keramix sistēmu. Tās žūšanas laiks ir ievērojami ātrāks nekā Fibergum sistēmai: viena stunda pirmai kārtai un otrai 1,5 stunda. Otra Keramix sistēmas priekšrocība – hidroizolācija ir salizturīga, tāpēc ir piemērota lietošanai arī ārā vai neapkurinātās telpās, tostarp vasarnīcās, terasēs, balkonos, kā arī uz kāpņu laukumiem, kas netiek apsildīti visu gadu.

Produkta ātrāku žūšanu nodrošina divi komponenti (pulveris + dispersija) – Keramix komponentus pirms iestrādes samaisa kopā (iepakojums kalpo kā maisīšanas spainis) un izstrādā 45 minūšu laikā.

Kiilto KeraSafe – augstākās kvalitātes hidroizolācijas sistēma

Pati jaunākā hidroizolācijas sistēma Kiilto KeraSafe nodrošina pašu augstāko aizsardzību pret mitrumu un ūdens noplūdēm vannas istabās. Plaši izmanto moduļu mājās un renovētās koka ēkās. Šīs sistēmas pamatā ir speciāls ūdensnecaurlaidīgs audums, kuru pie sienām un grīdas līmē ar speciālo KeraSafe Speed līmi. Izmantojot KeraSafe sistēmu, sienu flīzēšanas darbus var uzsākt uzreiz pēc auduma iestrādes, bet grīdas flīzēt – pēc divām stundām. Ja flīzēšanai izmanto Kiilto Kerapid DF ātri cietējošo flīžu līmi, šuves var aizpildīt jau pēc divām stundām.