Kiilto Pro Avena ir piešķirts Ziemeļvalstu ekomarķējums Gulbis

2021. gada aprīlī Kiilto laida klajā jaunos Kiilto Pro Avena produktus, kas ir īpaši efektīvi pret augu izcelsmes produktu atliekām pārtikas rūpniecībā. Ar lepnumu paziņojam, ka Avena produktiem ir piešķirts Ziemeļvalstu gulbja ekomarķējums kā sertifikāts par to, ka tie ir vieni no labākajiem tīrīšanas līdzekļiem to vides profila ziņā.

Tā kā patērētāju interese par ilgtspējību turpina pieaugt, arvien vairāk pārtikas ražošanas uzņēmumu tiecas pēc videi labvēlīgām iespējām. Kiilto piedalās šajā ceļojumā, atvieglojot zaļo mērķu sasniegšanu, izmantojot savu ambiciozo projektu Mūsu solījums videi. Ar videi draudzīgiem risinājumiem, piemēram, Kiilto Pro Avena, Kiilto atbalsta savus pārtikas nozares klientus gaišākas nākotnes veidošanā.

Ziemeļvalstu gulbja ekomarķējums ir ilgtspējīgu risinājumu sertifikāts, kas balstīts uz dzīves cikla novērtējumu un vispārēju mērķi samazināt preču ražošanas un patēriņa ietekmi uz vidi. Tiek ņemts vērā viss produkta dzīves cikls, un tiek noteiktas stingras prasības attiecībā uz sastāvā esošo vielu ietekmi uz vidi un veselību, kā arī attiecībā uz iepakojumu. Prasībās tiek ņemta vērā arī lietošanas fāze un izejvielu ieguve. Produktam, kuram piešķirts marķējums, jābūt vismaz tikpat efektīvam kā citiem tirgū piedāvātajiem variantiem, vienlaikus ilgtspējīgam, drošam lietošanā un ilgstošam. Kiilto Pro Avena mazgāšanas līdzekļi, kas ir sertificēti kā videi draudzīgi, atbilst tirgus augošajām prasībām, nemazinot efektivitāti.

Vairāk par Kiilto sadarbību ar Ziemeļvalstu gulbja ekomarķējumu lasiet šeit (angliski)

Mazgāšanas līdzekļi ar gulbja marķējumu pārtikas rūpniecībai

Kopā ar jauno Kiilto Pro Avena un citiem ekomarķētiem tīrīšanas līdzekļiem Kiilto plašajā sortimentā ir viegli izvēlēties ilgtspējīgu higiēnas risinājumu, kas atbilst un pārsniedz ražošanas līniju un visu citu pārtikas rūpniecības iekārtu vajadzības.

Vairāk par īpaši pārtikas rūpniecībai izstrādātajiem Nordic Swan Ecolabel produktiem lasiet:

Kiilto Pro Avena CIP
Kiilto Pro Avena Foam
Kiilto Pro F 24 Fabox
Kiilto Pro F 47 Tarmo
Kiilto Pro F 60 CIRO