KiiltoClean Group ieceļ Aki Jāskelainenu (Aki Jääskeläinen) izpilddirektora amatā: “Es ar prieku apņemos vadīt uzņēmumu, ko uzskatu par patiesu līderi vides jomā.”

Jāskelainenam ir plaša pieredze vadošajos amatos un uzņēmējdarbības vadībā Ziemeļvalstu un Baltijas valstu tirgos. Oficiāli viņš stāsies amatā 2024. gada 8. janvārī. KiiltoClean Group izstrādā un ražo higiēnas preces un tīrīšanas līdzekļus profesionāļiem un patērētājiem, un uzņēmums ir daļa no Kiilto Group.

Aki Jāskelainens (Aki Jääskeläinen) pārnāk uz Kiilto no uzņēmuma IF P&C Insurance Ltd., kur viņš ieņēma starptautiskus amatus stratēģiskajā pārvaldībā, uzņēmējdarbības attīstībā, pārdošanā un pakalpojumu izstrādē, kā arī uzņēmējdarbības pārraudzībā. Līdzšinējais uzņēmuma izpilddirektors Kari Lākso (Kari Laakso) pieņēma lēmumu doties pretī jauniem izaicinājumiem ārpus Kiilto uzņēmumu grupas pēc savu pienākumu nodošanas Jāskelainenam 2024. gada janvārī.

“Kiilto ar prieku uzņem Aki. Viņam ir plaša un panākumiem bagāta pieredze starptautiskās izaugsmes stratēģiju izaugsmē un īstenošanā, kā arī viņš tāpat kā mēs vēlas radīt labāko klientu pieredzi, saglabājot vides līdera jomu nozarē,” sacīja Erki Solja (Erkki Solja), Kiilto Family Group valdes priekšsēdētājs.

“Klients vienmēr paliks visu Kiilto darbību centrā. Mūsu cieša sadarbïba, mūsu klientu vajadzību izpratne, ilgtspējīgu produktu radīšana un pievienotās vērtības risinājumu piedāvāšana visiem mūsu klientiem ir bezgalīgs ceļš, kuram mēs visi esam uzticīgi,” sacīja Jāskelainens. “Kiilto redzējums līdz 2080. gadam un tālāk garantēs to, ka šis ceļš nekad nebeigsies. Es ar prieku apņemos vadīt uzņēmumu, ko uzskatu par patiesu līderi vides jomā.”

Jāskelainens kā vadītājs liek būtisku uzsvaru uz cilvēkiem, kultūru un pastāvīgiem uzlabojumiem. “Ar lielu entuziasmu gaidu savu jauno amatu un iespēju gūt kopīgus panākumus. Kiilto ir ļoti spēcīgas kopīgās vērtības un skaidra nākotnes stratēģija. Tas apvienojumā ar ļoti profesionāliem un ieinteresētiem darbiniekiem nodrošina stabilus pamatus nākotnei. Ar lielāko prieku pievienojos šim uzņēmumam.”

Papildinformācija

Ville Solja
Valdes priekšsēdētāja vietnieks
Kiilto
ville.solja@kiilto.com
+358 50 329 5211

KiiltoClean Group nodarbina aptuveni 350 profesionāļu Somijā, Zviedrijā, Dānijā, Norvēģijā, Igaunija, Lietuvā un Latvijā. KiiltoClean Group izstrādā un ražo higiēnas preces un tīrīšanas līdzekļus profesionāļiem un patērētājiem, un uzņēmums ir daļa no Kiilto Group. Kiilto ir Somijas ģimenes uzņēmums ar vairāk nekā simts gadu vēsturi un vīziju 2080. gadam. Kiilto izstrādā, ražo un tirgo ķīmiskās nozares risinājumus tādās jomās kā būvniecība, rūpnieciskās saistvielas un ugunsdrošība, darba drošība un higiēna, un patēriņa preces. Kiilto darbības galvenie principi ir līderība vides aizsardzībā, tuvība un apņemšanās padarīt nākotni labāku. Uzņēmums strādā deviņās valstīs un nodarbina aptuveni 800 cilvēku. 2022. gadā grupas neto tirdzniecības apgrozījums sasniedza 260 miljonus eiro. www.kiilto.lv