Palīdzot veselības aprūpē

Kiilto savu labi pārbaudīto tīrības un higiēnas koncepciju ienes veselības aprūpes tirgos Skandināvijā un Baltijas valstīs.

Globālās pandēmijas laikā ikvienam ir kļuvis pilnīgi skaidrs, ka tīrība ir vienkārši svarīga pacientu drošības sastāvdaļa. Paturot to prātā, Kiilto paplašina savus augstas kvalitātes tīrības un higiēnas risinājumus veselības aprūpes speciālistiem Skandināvijā un Baltijā. Kiilto Pro produkti ir balstīti uz gadu desmitiem ilgo pieredzi, kas iegūta, izmantojot Ziemeļvalstu produktu attīstību, sadarbību ar klientiem un plašu testēšanu.

Kiilto veselības aprūpes risinājumu vadītāja Kristiina Helminen skaidro, ka Skandināvijā uzņēmums tirgū ievieš Kiilto Pro risinājumus instrumentu pārstrādei (medicīnisko instrumentu un priekšmetu dezinfekcijai un apkopei).

“Mums Somijā šis segments ir vairāk nekā 50 gadus, un mēs šeit esam tirgus līderi. Tagad produkciju vedam arī uz Norvēģiju, Zviedriju un Dāniju,” viņa stāsta.

Pārzini nozari

Kristiina Helminen uzskata, ka 2022. gada pavasarī izlaistie Kiilto Pro risinājumi ir gatavi radīt lielu slavu visā Skandināvijā.

"Mēs piedāvājam pareizos produktus, zināšanas un atbalstu no sākuma līdz beigām."

Pēc K. Helminen teiktā, Kiilto ir ilga pieredze veselības aprūpes zinātības un inovāciju jomā, no kā var smelties: “Piemēram, mūsu pētniecībā un attīstībā Somijā jau ilgu laiku ir ļoti liela uzmanība pievērsta šiem jautājumiem.

K. Helminen norāda, ka izstrādes darbs ir ilgstoša sadarbība ar dažādu nozaru profesionāļiem, kas prasa pastāvīgu nozares attīstības uzraudzību.

"Pēdējos gados vides jautājumiem ir bijusi nozīmīga loma produktu attīstībā, un Kiilto vēlas būt tirgus līderis videi draudzīgu produktu izstrādē."

Higiēnas ABC

Tāpat Baltijas valstīs šogad tiks ieviesti galvenie veselības aprūpes risinājumi, kas pēc būtības nozīmē pareizu roku higiēnu, personīgo higiēnu, vides sakopšanu un instrumentu pārstrādi.

Veselības aprūpes pārdošanas vadītājs Baltijas valstīs Valdis Kazulis stāsta, ka Kiilto veselības aprūpes koncepts Baltijā vēl ir sākumstadijā, taču lietas virzās uz priekšu: «Īstermiņa uzdevums ir pabeigt sākotnējo produktu portfeli, iekļaujot nepieciešamo produktu. reģistrācija un iepakojuma pielāgošana,” viņš stāsta.

“Nākamajos soļos plānojam paplašināt Kiilto produktu klāstu ar jauniem produktiem un higiēnas risinājumiem. Tas ļaus mūsu klientiem sasniegt augstāku higiēnas līmeni, vienlaikus samazinot ietekmi uz vidi un izmaksas. 

Ilgtspējīgs risinājums, uzticams partneris

Runājot par vides apsvērumiem, Kiilto uzsver ekoloģisko faktoru nozīmi, īpaši, ja runa ir par plašo dezinfekcijas un tīrīšanas līdzekļu lietošanu, kas ir tik izplatīta pašreizējā Covid situācijā.

Pēc Kazuļa vārdiem, Kiilto vēlas būt uzticams un profesionāls partneris Baltijas valstu medicīnas iestādēm un darbiniekiem.

"Mēs vēlamies kļūt par partneri, kas ne tikai piedāvā augstas kvalitātes tradicionālos produktus par saprātīgu cenu, bet arī spēj piedāvāt inovatīvus un individuālus risinājumus saviem klientiem."