Viking Glory ikdienas darbu atvieglo virtuves izsniegšanas centrs – ielūkojieties klimatiskā kruīza kuģa aizkulisēs!

Profesionālās virtuvēs arvien pieaug prasības pēc ilgtspējības, drošības un rentabilitātes, kas patiesi ir ieguldījums klientu pieredzē. Kiilto eksperti atbildēja uz Viking Glory izaicinājumu un radīja inovatīvu centralizētu dozēšanas sistēmu kruīza kuģa restorāniem, ietaupot ne tikai ūdeni, materiālus un vietu, bet arī vērtīgo lietotāju laiku.

Klimata gudrība tiek radīta, izdarot ietekmīgas izvēles

Viking Glory, kas kuģo pa Baltijas jūras arhipelāga pastkartēm līdzīgo ainavu, ir modernas, atbildīgākas kruīzu tūrisma ēras flagmanis. Viens no pasaulē klimatam vispiemērotākajiem pasažieru kuģiem piedāvā saviem pasažieriem unikālu vidi, kurā izbaudīt pieredzes pilnu jūras braucienu, nekaitējot ne ilgtspējībai un drošībai, ne arī greznajai ēdināšanas pieredzei, ar ko kruīza kuģi ir pazīstami un iecienīti.

Viking Glory daudzie restorāni un bāri pasažieriem piedāvā augstas kvalitātes garšas un brīnišķīgas jūras ainavas.

Veicot ievērojamus ieguldījumus tehniskajos risinājumos, kas samazina kruīzu tūrisma ietekmi uz vidi, Viking Glory dizaineri meklēja papildu impulsu inovācijām, lai atbalstītu daudzos restorānus uz kuģa. Racionalizējot un nodrošinot procesus, mērķis bija nodrošināt uz kuģa strādājošos restorānu speciālistus ar efektīviem rīkiem, lai strādātu pēc iespējas drošāk un bez piepūles, samazinot gan darba slodzi, gan ietekmi uz vidi.

Drošāka un efektīvāka nākotne profesionālām virtuvēm

Kiilto profesionālās higiēnas eksperti pieņēma šo aizraujošo izaicinājumu un izstrādāja Viking Glory vajadzībām pielāgotu dozēšanas sistēmu, kas nodrošina centralizētu un automatizētu mazgāšanas un skalošanas līdzekļu padevi virtuvju mašīnās. Ietaupot darba stundas un kvadrātmetrus, dozēšanas centrs atbrīvo vietu tam, kas ir vissvarīgākais: radīt neaizmirstamus baudas mirkļus un rūpēties par pasažieru komfortu.

“Kiilto jau gadiem ilgi ir bijis uzticams Viking Line partneris – mūsu eksperti līdzīgu sistēmu izveidoja arī uz Viking Grace pirms vairāk nekā desmit gadiem,” saka Kiilto higiēnas eksperts un galveno klientu vadītājs Mika Sipponens. “Darbinieku drošība un labsajūta bija galvenais izejas punkts gan toreiz, gan tagad: centralizētā sistēma ļauj apkalpei ikdienā nestrādāt ar ķimikālijām.”

Pēc Sipponena teiktā, inovatīvā sistēma lietotājiem piedāvā ne tikai drošākus un veselīgākus darba apstākļus, bet arī ērtu lietošanas pieredzi gadu desmitiem.

Sadales centrs atrodas uz kuģa automātiskā klāja, no kura nepieciešamie tīrīšanas līdzekļi pa caurulēm tiek nogādāti uz kuģa mazgāšanas mašīnām.

Kiilto tehniskais eksperts Mikael Vuorinen atbalstīja “Viking Glory” apkalpi dozēšanas sistēmas ieviešanas laikā un pēc tās.

“Aprīkojuma uzticamība un tehniskās apkopes drošība neapšaubāmi ir īpaši svarīga uz kuģiem, jo, kuģim atrodoties ostā, darbības traucējumi reti kad ir ērti. Dozēšanas sistēma uz kuģa Viking Glory ir dubultota, lai nodrošinātu nepārtrauktu darbību aprīkojuma problēmu gadījumā. Turklāt Kiilto tehniskie eksperti vienmēr ir gatavi sniegt atbalstu apkalpei gan uz sauszemes, gan jūrā.”

Sistēma, kas gandrīz neprasa apkopi, ir pierādījusi savu uzticamību pat sarežģītos apstākļos. “Nevainojamu dozēšanas sistēmas darbību nodrošina dubulti sūkņi, tāpēc pat darbības traucējumu gadījumā centrs nepārtraukti piegādā mazgāšanas līdzekļus trauku mazgājamajām mašīnām, kas izvietotas dažādos stāvos,” stāsta tehniskais speciālists Mikaels Vuorinens.
Pateicoties centralizētajai dozēšanas sistēmai, kuģa apkalpei ikdienas darbā nav jāstrādā ar spēcīgām ķīmiskām vielām.

Centralizēta dozēšanas sistēma nodrošina komfortu, kā arī ietaupījumus

Inovatīvā dozēšanas sistēma, kas tika izstrādāta ciešā sadarbībā ar “Viking Glory” dizaineriem, tika uzstādīta uz kuģa automātiskā klāja. No turienes tā automātiski izsniedz mazgāšanas un skalošanas līdzekļus piecpadsmit trauku mazgājamajām mašīnām, kas atrodas daudzajos kuģa restorānos. Šī pilnībā automatizētā sistēma racionalizē darba slodzi steidzīgajās virtuvēs, kur traukus tagad var vienkārši ielādēt mazgāšanas mašīnās, un sistēma pati parūpēsies par pārējo – garantējot nemainīgi augstas kvalitātes rezultātu.

Lietotājam draudzīgā iekārta optimizē mazgāšanas līdzekļa dozēšanu, ievērojami ietaupot gan ūdens patēriņu, gan transportēšanas izmaksas, kā arī samazinot atkritumu daudzumu un ķīmisko vielu slodzi videi. Darbinieki izvairās no tiešas saskares ar ķimikālijām, kas efektīvi veicina darba drošību.

Noskatieties videoklipu, lai redzētu, kā Viking Glory ieviestais dozēšanas centrs darbojas praksē.

“Līdzīga sistēma, ko Kiilto ieviesa uz kuģa Viking Grace, pēdējo desmit gadu laikā ir pierādījusi, ka tā ir ne tikai funkcionāla un droša, bet arī ļoti efektīva sarežģītos apstākļos,” stāsta dozēšanas sistēmu eksperts Juha Lipponens. “Attiecībā uz Glory dozatoru mēs izmantojām iepriekšējās sistēmas pieredzi un veicām nepieciešamos komponentu nomaiņas pasākumus, lai nodrošinātu rezerves daļu pārvaldību un pieejamību abās sistēmās.”

Lipponens uzskata, ka centralizētās dozēšanas sistēmas priekšrocība ir ne tikai drošība, bet arī vienkārša lietošana un apkopes brīvība.

“Tas, ka visas ķimikālijas ir centralizētas un kontrolētas vienā vietā, nevis, piemēram, virtuvēs, ir patiesi izdevīgi personālam un viņa drošībai. Sistēmai arī lielākoties nav nepieciešama apkope – sūkņi, protams, tiek regulāri apkopoti, bet aprīkojumā ir ļoti maz nolietojamu detaļu.”

Virtuves eksperti ar sajūsmu atbalsta inovatīvo dozēšanas sistēmu

Tātad, kāda izskatās Viking Glory virtuves ikdiena tagad, kad dozēšanas sistēma tiek aktīvi izmantota gandrīz gadu? Virtuves vadītājs Mikko Martikainen ir sajūsmā par konkrētajiem ieguvumiem un vienkāršību, ko sniedz centralizētā sistēma:

“Izdales sistēma darbojas lieliski, un tā ievērojami atvieglo restorāna personāla ikdienas darbu. Ikdienā caur mašīnām iziet tik liels trauku daudzums, ka bez centralizētas struktūras mums būtu pastāvīgi jāmaina mazgāšanas līdzekļu trauki – un vairākkārt būtu jāsaskaras ar ķīmiskām vielām. Sistēma arī atbrīvo noliktavas un darba vietu, jo mašīnas un mazgāšanas līdzekļu tvertnes atrodas uz auto klāja.”

Centralizētā izsniegšanas sistēma ir ievērojami atvieglojusi ikdienas darbu Viking Glory virtuvēs.

Dozēšanas sistēma nodrošina vietu tam, kas ir vissvarīgākais – neaizmirstamu tikšanos un pieredzes radīšanai pasažieriem.

Kiilto ir partneris, kas sola būt līdzās klientam visu laiku – no projektēšanas līdz apkopei. Martikainen piekrīt:

“Mēs visi zinām, ka dažkārt var rasties problēmas, un ne vienmēr tas notiek, kamēr kuģis atrodas ostā: lai nodrošinātu operāciju norisi, mums var būt nepieciešama palīdzība arī jūrā. Kiilto tehniskais eksperts Mikael Vuorinen ir ļoti praktiski apmācījis un vadījis mūsu darbiniekus, pārliecinoties, ka visi zina, kā sistēma darbojas. Un, ja mums rodas kādi jautājumi vai bažas, mēs saņemam ātru padomu pa e-pastu vai tālruni, kā arī nepieciešamības gadījumā tehniskās apkopes vizīti uz kuģa. Sadarbība ar Kiilto ir noritējusi raiti, un mēs esam vairāk nekā apmierināti ar saņemto pakalpojumu!”

Kiilto centralizētā dozēšanas sistēma trauku mazgāšanas mašīnām

  • Nodrošina centralizētu mazgāšanas līdzekļu izsniegšanu vairākām atsevišķām trauku mazgājamām mašīnām automātiski, bez manuālas apkalpošanas.
  • Lieliski piemērots profesionālo virtuvju, viesnīcu un tirdzniecības centru ikdienas darbības un klientu pieredzes apkalpošanai.
  • Droša un gandrīz neprasa apkopi
  • Atbalsta ilgtspējību, optimizējot ķīmisko vielu izmantošanu un ūdens patēriņu.
  • ietaupa darba laiku un vietu

Sadarbībā ar: Viking Line Teksts: Mira Ahola Attēli: Joonas Kortelainen un Mikko Uosukainen