Celtniecība

Stabils korporatīvo klientu partneris kopš 1919. gada

Mēs esam pilnveidojuši savu daudzveidīgo ekspertu pakalpojumu klāstu korporatīvajiem klientiem. Redzamākais pārmaiņu simbols ir mūsu jaunais logotips – Kiilto Pro logotips padara mūsu produktus un pakalpojumus uzņēmumiem viegli identificējamus.

Profesionālu klientu ikdienas dzīves izpratne un labāko risinājumu nodrošināšana izaicinošām vidēm ir pamatdarbība. Ar saviem risinājumiem mēs palīdzam profesionāļiem labāk nekā jebkad agrāk apkalpot savus klientus. Mēs esam cieši iesaistīti profesionāļu ikdienas darbā trīs nozarēs: būvniecība, rūpniecisko līmju risinājumi un profesionālā higiēna. Mēs esam spēcīgs un inovatīvs ekspertu partneris, kas izprot vietējos apstākļus. Mūs virza mērķis būt vides pionierim, kura zināšanas slēpjas jaunu veiksmes stāstu veidošanā.


Apmācības

Mūsu plašā apmācība profesionāļiem ir mūsu darbības galvenā sastāvdaļa. Kiilto Pro Academy gadā Somijā apmāca vairāk nekā 4000 būvniecības speciālistu, piemēram, projektētājus, darbuzņēmējus un uzstādītājus. Vairāki mūsu kursi tiek pieņemti kā papildu apmācība RALA sertifikācijai.

Pakalpojumi

Azbesta un kaitīgo vielu analīze pirms nojaukšanas ir svarīga iekštelpu gaisa, darba drošības, darba plānošanas un izmaksu pārvaldībai. Mēs varam palīdzēt identificēt iespējamās kaitīgās vielas būvlaukumos, sniedzot korporatīvajiem klientiem azbesta un kaitīgo vielu analīzes pakalpojumus.

Konstrukcija

Mūsu projektēšanas pakalpojumi palīdz nodrošināt drošu izvēli no projekta izstrādes līdz apkopei. Mēs savos projektēšanas materiālos esam ņēmuši vērā būvniecības dzīves cikla mērķus, lai projektētāji varētu viegli izvēlēties pareizos materiālus un risinājumus, uzsākot projektu.


Jaunumi