Kiosku, terašu vai āra restorānu uzkopšana

Tuvojoties vasarai, āra terases un kioski būs piepildīti ar klientiem, kuri vēlas baudīt sauli un gardus ēdienus. Laba higiēna palīdzēs nodrošināt, ka jūsu klienti var baudīt bezrūpīgu maltīti arī ārpus telpām. Iepazīstieties ar mūsu padomiem tīrai vasaras sezonai!

Āra terases vasarā būs piepildītas ar klientiem, un, jo siltāks laiks, jo garākas rindas pēc saldējuma. Vasaras palīgi palīdz sekot līdzi lielākam pieprasījumam, taču viņiem ir jābūt arī laikam, lai uzturētu lietas higiēniskas un sakoptas. Restorāna terases mēbeļu, kioska un āra restorāna tīrības uzturēšana ir vienkārša, ja jums ir pareizie tīrīšanas līdzekļi un aprīkojums. Somijā ražotie Kiilto Pro tīrīšanas līdzekļi efektīvi atbrīvojas no netīrumiem, taukiem un ziedputekšņiem arī ārā. Tīrīšanas instrukcijas terasei, kioskam un citai vietai, kur tiek pasniegts ēdiens, palīdz jums un jūsu darbiniekiem nodrošināt pareizu higiēnu un tīru, un drošu maltīti arī ārpus telpām. Zemāk atradīsiet mūsu vasaras higiēnas instrukcijas izdrukājamo versiju.

Kiosku, terašu vai āra restorānu tīrīšanas instrukcija

Lietošanai gatavi tīrīšanas līdzekļi padara tīrīšanu ātru un vienkāršu

Tā kā sezona rit pilnā sparā, ir svarīgi nodrošināt, lai jūsu darbiniekiem būtu laiks koncentrēties uz klientu labu apkalpošanu. Tāpēc īpaši maziem kioskiem vajadzētu dot priekšroku ātri lietojamiem tīrīšanas līdzekļiem, kuriem nav nepieciešama atšķaidīšana. Tas arī uzlabo darba drošību, ja darbiniekiem nav jārīkojas ar tīrīšanas līdzekļu koncentrātiem slēgtās telpās.

Izvēlieties daudzfunkcionālus tīrīšanas līdzekļus

Izmantojot daudzpusīgus tīrīšanas līdzekļus, jūs līdz minimumam samazināsiet iepakojumu skaitu un tīrīšana būs vienkārša. Piemēram, izvēloties Kiilto Pro Superquick Spurt universālo tīrīšanas līdzekli, jūs varat izmantot to pašu produktu, lai tīrītu tirdzniecības letes, klientu galdus un krēslus, kā arī stikla virsmas un vitrīnas. Ja traukus nākas mazgāt ar rokām ārā, Kiilto Pro Neutra L ir viegli aromatizēts produkts, ko var izmantot, lai noslaucītu ūdensizturīgas virsmas, kā arī lai mazgātu traukus un saldējuma kausiņus.

Atcerieties dezinficēt virsmas

Virsmas, kurām bieži pieskaras, piemēram, maksājumu termināļi, durvju rokturi, arī jādezinficē ārpus telpām, lai novērstu infekcijas. Mums ir produkti virsmu tīrīšanai un dezinfekcijai vienā piegājienā. Aromāts-trīs un efektīvais Kiilto Pro Antibact ir piemērots visu veidu virsmu dezinfekcijai. Ja jūs meklējat gatavu produktu, Kiilto Pro Easydes Spray nav jāatšķaida. Virsmas, kas nonāk saskarē ar pārtiku, piemēram, griešanas dēļi, pēc lietošanas jānoslauka ar mitru drānu.

Ieguldiet augstas kvalitātes tīrīšanas aprīkojumā

Klientu galdu un krēslu tīrīšana ir daļa no ikdienas rutīnas, taču neaizmirstiet par citām virsmām. Kad stikla virsmas un vitrīnas tiek regulāri tīrītas, saldējumi un citi gardumi izskatās vēl apetelīgāki. Atcerieties katru dienu vai vajadzības gadījumā, slaucīt visus vaļīgos atkritumus. Izmantojot augstas kvalitātes aprīkojumu, tas ir viegli. Uzziniet vairāk par mūsu tīrīšanas aprīkojumu šeit.

Koncentrējieties uz rokām – gan savām, gan klientu

Laba, personīgā higiēna vienmēr ir svarīga, saskaroties ar pārtiku. Jums bieži jāmazgā rokas un, ja nepieciešams, arī jādezinficē. Jūs varat arī lietot vienreizējos lietošanas aizsargcimdus. Mainiet cimdus uz tīriem pietiekami bieži un ikreiz, kad pārejat no viena darba posma uz nākamo.

Jums vajadzētu arī nodrošināt roku dezinfekciju klientiem. Ja tirdzniecības vietā ir pieejams dezinfekcijas līdzeklis, klienti var dezinficēt rokas pirms saldējuma vai jebkura cita produkta baudīšanas. Atcerieties arī, ka veselīga āda ir labākā aizsardzība pret vīrusiem. Roku mitrināšana palīdz uzturēt ādu veselīgu un novērst to, ka patogēni rada problēmas arī vasarā.

Instruējiet savus darbiniekus

Kad visi darbinieki zina, kas no viņiem tiek sagaidīts, lai saglabātu tīrību un higiēnu, klientiem tiek garantēts patīkams apmeklējums, un nākamā maiņa sāksies labi. Izdrukājiet mūsu tīrīšanas instrukciju saviem darbiniekiem!