Solutions for Professional Hygiene

Pievienojies Kiilto Pro Profesionālās higiēnas klientiem!

Ja meklējat augstas klases risinājumus profesionālajai higiēnai, atbilde ir Kiilto Pro. Izvēloties Kiilto Pro, jūs saņemat ne tikai kvalitatīvus produktus, bet arī labākos nozares profesionāļus, kas atbalsta jūsu biznesu. Mēs esam tuvu saviem klientiem. Sadarbība ar mums ir vienkārša, droša un atbildīga, un vienmēr tiek ņemta vērā vides perspektīva. Augsta līmeņa izglītība un tehniskā klientu apkalpošana nodrošina mūsu risinājumu funkcionalitāti. Somijas produktu izstrādes komanda ātri reaģē uz jauniem izaicinājumiem, un inovatīvi risinājumi nodrošina arī vislabāko klientu pieredzi. No profesionāļiem līdz profesionāļiem.

Ēdināšana

Ēdināšanas uzņēmumiem ir jānodrošina pārtikas drošība un laba pārtikas kvalitāte, un tīrīšana ir būtiska pārtikas higiēnas sastāvdaļa. Mēs palīdzam jums viegli pārvaldīt tīrību no sākuma līdz beigām. Mūsu piedāvājums pārsniedz produktus: mēs atbalstām savus klientus ar pakalpojumiem, digitālajiem rīkiem un mūsu know-how. Mēs piedāvājam arī Ziemeļvalstu ekomarķējuma produktus un produktus no Kiilto Natura klāsta, kas izgatavoti no augu izcelsmes izejvielām.

Pārtikas rūpniecība

Pārtikas rūpniecībā mūsu klientiem ir jābūt 100% pārliecinātiem par higiēnu un drošību. Piedāvājam integrētus risinājumus rūpniecisko procesu mazgāšanai un tīrīšanai dažādās nozarēs. Ilgtermiņa attiecības un sadarbība ir mūsu veids, kā rīkoties. Vides aspekti ir mūsu biznesa pamatā, un mēs vēlamies palīdzēt arī mūsu klientiem sasniegt savus vides mērķus, nodrošinot risinājumus, kas izgatavoti no atbildīgi iegūtiem materiāliem un iepakoti pārstrādājamā iepakojumā.

Veselības aprūpe

Veselības aprūpē higiēna ir ļoti svarīga. Tīras un veselīgas rokas ir veselības aprūpes pamats, un instrumentu un virsmu tīrība ir drošas veselības aprūpes neatņemama sastāvdaļa. Mēs atbalstām veselības aprūpi, uzņēmumus un cilvēkus ar augstas kvalitātes, inovatīviem un ilgtspējīgiem tīrības risinājumiem, lai glābtu dzīvības un palielinātu labklājību. Mēs, kad vien iespējams, apzīmējam savus produktus ar alerģijas marķējumu, kā arī vienmēr cenšamies pēc videi draudzīgiem risinājumiem.

Profesionāla tīrīšana

Tīras telpas ir drošas un lietotājam draudzīgas un liecina par mērķtiecīgu un profesionālu darbu. Tīrība sastāv no pareizas mazgāšanas līdzekļa, tīrīšanas mašīnas un aprīkojuma izvēles. Kā līderis tīrības jomā mēs saviem klientiem piedāvājam visaptverošus risinājumus ar produktiem, pakalpojumiem un zināšanām. Videi draudzīgai tīrīšanai piedāvājam savu Natura sēriju, kas izgatavota no bioloģiski noārdāmām un atjaunojamām izejvielām.

Tehnoloģiju nozare

Mēs piedāvājam efektīvus risinājumus katrai nozarei, piemēram, mašīnbūves, ķīmijas un farmācijas rūpniecībai, tērauda, papīra un kokzāģētavām, apkopei un remontam. Turklāt mēs ņemam vērā arī personīgās higiēnas perspektīvu visās nozarēs. Viena no mūsu prioritātēm ir vide. Mēs vēlamies palīdzēt saviem klientiem izdarīt ilgtspējīgu izvēli, nodrošinot efektīvus risinājumus, kas izgatavoti no atbildīgi iegūtiem materiāliem un iepakoti pārstrādājamā iepakojumā.


Vai vēlaties uzzināt vairāk par Kiilto risinājumiem profesionālajai higiēnai? Lūdzu, norādiet mums savu kontaktinformāciju, un mūsu eksperti ar jums sazināsies.