Tīra rīcība videi – Kiilto Pro Natura

Natura ir ilgtspējības, augu izcelsmes izejvielu un 100 % bioloģiskās noārdīšanās sertifikāts. Mūsu Kiilto Pro Natura klāsts ir dzimis no dabiska cikla, bez liekas slodzes uz vidi.

Kas visvairāk ietekmē vidi?

Izvēloties galvenos punktus mūsu darbībām, kuru mērķis ir saglabāt vidi, ir svarīgi izvēlēties elementus ar būtisku ietekmi. Koncentrējoties uz jautājumiem, kuriem ir vislielākā ietekme, mēs varam panākt pārmaiņas.

Izejvielas

Ilgtspējīgai izejvielu ražošanai ir milzīga ietekme uz klimatu. Kiilto pieprasa, lai visi izejvielu piegādātāji būtu apņēmušies nodrošināt ilgtspējīgu izejvielu ražošanu.

Patēriņš

Ilgtspējīgs patēriņš samazina ietekmi uz klimatu. Dozēšanas instrukcijas un efektivitātes testi darbojas kā vadlīnijas ilgtspējīgam patēriņam.

Aprites ekonomija

Izšķiroša nozīme ir resursu efektivitātei un aprites ekonomikai. Visas Kiilto Pro Natura idejas pamatā ir aprites ekonomika, un visas sastāvdaļas atgriežas ciklā un tās var izmantot atkārtoti.

Pārmaiņu celmlauži, izmantojot partnerību un inovācijas

Vide saskaras ar nopietniem izaicinājumiem. Lai mainītu attīstības virzienu, mums ir vajadzīgas inovācijas un rīcība. Papildus mūsu nepārtrauktajam darbam pie mūsu solījumiem videi, mēs esam apņēmušies būt partneris, kas ļauj mūsu klientiem sasniegt viņu ilgtspējības mērķus.

Līdzīgi kā ieinteresētās puses, Kiilto mērķis ir samazināt emisijas, izmantot mazāk neapstrādātu izejvielu un samazināt atkritumu daudzumu katru gadu – minot dažus mūsu saistību aspektus. Kiilto daudz iegulda RDI, un mūsu pašu eksperti nepārtraukti cenšas atrast dažādus un labākus veidus, kā rīkoties. Izmantojot šo novatorisko procesu, radās Kiilto Pro Natura.

Uzziniet, kā tiek ražoti Natura produkti

Izstrādājot Natura marķētus produktus, mēs esam ņēmuši vērā visu dzīves ciklu: izejvielas, ražošanu, izmantošanu, iznīcināšanu un pārstrādi. Augstas prasības tiek izvirzītas ne tikai vides draudzīgumam, bet arī drošībai un kvalitātei.

Sertificēti risinājumi atbildīgai tīrīšanai

Kiilto ieviesa Natura sertifikāciju kā risinājumu pārejai uz aprites ekonomiku. Izvēloties produktu no Kiilto Pro Natura klāsta, jūs varat uzticēties, ka visa piegādes ķēde ir rūpīgi izvērtēta. Vienā paketē tiek īstenotas daudzas ilgtspējīgas izvēles.

  • Ziemeļvalstu gulbja ekomarķējums
  • Alerģijas etiķete
  • Ilgtspējīgs, neapdraudot efektivitāti
  • Drošs un lietotājam draudzīgs

“Mūsu klienti izvēlas Kiilto Pro Natura, jo ar Natura produktiem viņi var viegli sasniegt savus vides mērķus un baudīt efektīvitāti, drošību un lietotājam draudzīgus produktus.” – Tiina Laurén, Risinājumu menedžere

Kiilto profesionālie tīrīšanas līdzekļi jau ilgu laiku nēsā Ziemeļvalstu Gulbja Ekomarķējumu. Sertifikāts nozīmē videi draudzīgus produktus ar minimālu ietekmi uz klimatu visā to dzīves ciklā. Ziemeļvalstu Gulbja Ekomarķējums nosaka ierobežojumus attiecībā uz to, kuras produktu kategorijas var pieteikties ekomarķējuma saņemšanai. Visi Natura produkti, kas ir tiesīgi saņemt sertifikāciju, to ir saņēmuši.

Ziemeļvalstu gulbja ekomarķējumam ir stingri kritēriji, bet Natura sērija ir soli uz priekšu: visi Natura produkti nesatur smaržvielas. Lielākajai daļai no tiem ir arī Somijas ādas un astmas federācijas alerģijas etiķete. Alerģijas etiķete norāda, ka produkts neizraisīs ādas kairinājumu vai sensibilizāciju, kā arī neizraisīs smaržvielu jutības simptomus, alerģijas vai astmas reakcijas. Lai gan produktos tiek izmantoti dabīgi materiāli un tie ir droši, ir prātīgi ievērot norādījumus un izmantot atbilstošus aizsarglīdzekļus.

Vai vēlaties dzirdēt ko vairāk?

Pastāvīgi augoša produktu līnija

Kiilto mērķis ir vadīt vides jautājumus. RDI nepārtraukti izstrādā un testē jaunas produktu formulas, kas izgatavotas no pilnībā atjaunojamiem materiāliem. Natura sērijā ietilpst produkti dažādu telpu ikdienas tīrīšanai, tostarp stikla un spoguļu virsmu tīrīšanai, trauku mazgāšanai un virsmu tīrīšanai profesionālajās virtuvēs. Kiilto Pro Natura produkti tiek identificēti ar zaļo Natura marķējumu.

Ņemot vērā oglekļa atstāto kopējo pēdu

Oglekļa atstāto pēdu ietekme uz produktu, ne tikai izmantotās izejvielas, bet arī tas, no kurienes tās nāk, kur tās tiek pārvērstas galaproduktā un kā tās tiek iepakotas.

Vai zinājāt, ka iepakojumam, kas izgatavots no pārstrādātas plastmasas, var būt līdz pat 50 % mazāka oglekļa pēda salīdzinājumā ar neapstrādātu iepakojumu?

Kiilto Pro Natura iepakojums

Kā pionieris Kiilto ir izstrādājis pārstrādātu plastmasas iepakojumu profesionāliem tīrīšanas līdzekļiem. Ideja radās no vēlmes piedāvāt ne tikai produktus ar ekomarķējumu, bet arī iepakot tos videi draudzīgākā veidā.

Kiilto Pro Natura produktu iepakojumi tiek izgatavoti izmantojot pārstrādātu plastmasu, kur tas ir iespējams, vienmēr ņemot vērā lietotāju drošību.

  • Daudzos produktos 1 litra iepakojumā tiek izmantotas 100 % pārstrādātas plastmasas pudeles
  • Tajos pašos izstrādājumos 5 litru tvertnēs tiek izmantota 35 % pārstrādātas plastmasas
  • Smidzināšanas pudeles arī ir no 100 % pārstrādātas plastmasas

Mūsu mērķis ir visu laiku palielināt pārstrādātas plastmasas izmantošanu. Tas ir svarīgi, jo iepakojuma materiāliem ir liela ietekme uz produkta oglekļa atstātās pēdas lielumu.

Kiilto Pro Natura loģistika

Visos Natura produktos izmantotās izejvielas ir atjaunojamas un nāk no dabas. Kiilto iegūst izejvielas pēc iespējas lokāli, lai izvairītos no lieliem transportēšanas attālumiem un nevajadzīgām oglekļa emisijām.

Visi Natura produkti tiek ražoti Somijā – tuvāk mūsu klientiem Somijā, Skandināvijā un Baltijas valstīs. Šis apzinātais tuvums atkal samazina transporta vajadzības, palīdzot mums mazināt nevajadzīgas oglekļa emisijas un samazināt mūsu produkta kopējo atstāto oglekļa pēdu.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par Natura?