Banner picture

Tīra rīcība videi – Kiilto Pro Natura

Natura ir ilgtspējības, augu izcelsmes izejvielu un 100 % bioloģiskās noārdīšanās sertifikāts. Mūsu Kiilto Pro Natura klāsts ir dzimis no dabiska cikla, bez liekas slodzes uz vidi.

Augu bāzes un 100% bioloģiski noārdāms

Izstrādājot Natura marķētos produktus, ir ņemts vērā viss dzīves cikls. Dzīves cikls no izejmateriāla līdz ražošanai, lietošanai, iznīcināšanai un pārstrādei ir ilgtspējīgs. Augstas prasības tiek izvirzītas ne tikai videi draudzīgumam, bet arī izturībai un kvalitātei.

Mūsu klientiem patīk Kiilto Pro Natura, jo ar Natura produktiem viņi var viegli sasniegt savus vides mērķus un baudīt efektīvu, izturīgu un lietotājam draudzīgu produktu rezultātus.

 • Sertificēts: Ziemeļvalstu gulbja ekomarķējums un alerģijas marķējums
 • Ilgtspējīgs, neatsakoties no efektivitātes
 • Drošs un lietotājam draudzīgs

Kiilto ir izstrādājis Natura sertifikāciju kā risinājumu aprites ekonomikai. Kiilto profesionālie tīrīšanas līdzekļi jau ilgu laiku ir ieguvuši Ziemeļvalstu gulbja ekomarķējumu. Tam ir stingri lietotāja drošības kritēriji, un tā ir norāde uz lietotājam draudzīgiem un videi drošiem, bet tomēr efektīviem produktiem. Natura sērija ir solis tālāk, produktiem ir Ziemeļvalstu gulbja ekomarķējums un turklāt tie visi ir bez smaržas. Lielākajai daļai no tiem ir arī Somijas Alerģijas, ādas un astmas federācijas marķējums “Alerģija”. Alerģijas marķējums ir Natura produktu sertifikāts, ka to iespējamība izraisīt kairinājumu vai jutīguma reakcijas ir samazināta līdz minimumam.

Pastāvīgi augoša produktu līnija

Kiilto vēlas būt līderis vides jautājumos. R&D nodaļa nepārtraukti izstrādā un testē jaunas produktu formulas, kas izgatavotas no pilnībā atjaunojamiem materiāliem. Šobrīd Natura sērijas produkti ietver universālos tīrīšanas līdzekļus, stikla virsmu tīrīšanas līdzekļus un roku trauku mazgāšanas līdzekli. Kiilto Pro Natura produkti ir skaidri atpazīstami ar zaļo Natura marķējumu.

 • Kiilto Vieno Unscented, Vispārējais tīrīšanas līdzeklis
 • Kiilto Window, Stikla virsmu tīrīšanas līdzeklis
 • Kiilto Window Spurt, Cleaner for Glass Surfaces
 • Kiilto Plusclean, Vāji sārmains universāls tīrīšanas līdzeklis
 • Kiilto Sanitop, Skābs tīrīšanas līdzeklis
 • Kiilto Superquick Spurt, Lietošanai gatavs vispārējais tīrīšanas līdzeklis
 • Kiilto Biodish, Trauku mazgāšanas līdzeklis
 • Kiilto Off Calc, Noguldījumu noņemšanas līdzeklis
 • Kiilto Pro Forte,Universāls tīrīšanas līdzeklis

  Vai vēlaties uzzināt vairāk?

Kas visvairāk ietekmē vidi?

Izejvielas

Ilgtspējīgai izejvielu ražošanai ir milzīga ietekme uz klimatu. Kiilto pieprasa, lai visi izejvielu piegādātāji būtu apņēmušies nodrošināt ilgtspējīgu izejvielu ražošanu.

Patēriņš

Ilgtspējīgs patēriņš samazina ietekmi uz klimatu. Dozēšanas norādījumi un efektivitātes testi darbojas kā vadlīnijas ilgtspējīgam patēriņam.

Aprites ekonomika

Resursu efektivitāte un aprites ekonomika. Visa Kiilto Pro Natura ideja ir balstīta uz aprites ekonomiku, un visas sastāvdaļas atgriežas ciklā un var tikt izmantotas atkārtoti.

Kā rodas Kiilto Pro Natura produkti? Uzziniet par to ķīmiju!

Ilgtspējīgs iepakojums ietekmē produkta oglekļa pēdas nospiedumu

Kā pionieris Kiilto nesen ir izstrādājis pārstrādātas plastmasas pudeli profesionāliem tīrīšanas līdzekļiem. Ideja radusies no vēlmes klientiem piedāvāt ne tikai ekomarķētus produktus, bet arī dabai draudzīgāku iepakojuma izvēli.

Vai zinājāt, ka iepakojumam, kas izgatavots no otrreizēji pārstrādātas plastmasas, var būt līdz pat 50% mazāks oglekļa nospiedums, salīdzinot ar neapstrādātu iepakojumu?

Daudzi Kiilto Pro Natura produkti 1 litra iepakojumā ir iepakoti otrreizējās pārstrādes plastmasas pudelēs, tāpēc, izvēloties Natura produktus, klients nepārprotami var izdarīt videi draudzīgāku izvēli. Mērķis ir visu laiku palielināt pārstrādātās plastmasas izmantošanu. Tas ir svarīgi, jo iepakojuma materiāliem ir liela ietekme uz produkta oglekļa pēdas lielumu.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par Natura?