Patīkamas sabiedriskās zonas

Kad sabiedriskās vietas ir tīras un svaigas, tās veicina lietotāju labklājību un apmierinātību.

Kad sabiedriskās telpas ir pievilcīgas, klienti var pievērsties gardā ēdiena baudīšanai un viesmīlīgai atmosfērai.​

Mēs esam šeit, lai palīdzētu jums piedāvāt pievilcīgu vidi jūsu klientiem ar efektīviem un ērtiem produktiem visās jomās, ar kurām klienti saskaras. Mēs piedāvājam visaptverošu produktu un pakalpojumu klāstu ēdamzāļu, sabiedrisko telpu un tualešu tīrīšanai, virsmu higiēnas testēšanai, tekstila kopšanai un maksājumu termināļu zonai.

Veiksme slēpjas detaļās, un klientu pieredze ir saistīta ar visām mazajām saskarsmes vietām, ar kurām klients saskaras restorānā. Patīkamas sabiedriskās telpas palielina viesu apmierinātību un liek viņiem palikt ilgāk. Drošības sajūtu palielina arī svaigas un tīras sabiedriskās telpas, kā arī pieejamās roku mazgāšanas un dezinfekcijas iespējas.

Ēdināšanas zonas tīrība

Klientu galdu un krēslu slaucīšana ir ikdienas rutīnas sastāvdaļa. Arī citas virsmas ir jāuztur kārtībā, īpašu uzmanību pievēršot skārienjutīgām virsmām, piemēram, durvju rokturiem un karšu maksājumu termināļiem. Ja stikla virsmas un vitrīnas tiek regulāri tīrītas, tajās esošie gardumi izskatās vēl apetelīgāki. Neaizmirstiet vismaz reizi dienā vai kad vien nepieciešams tīrīt arī grīdas.

Higiēnas ievērošana tualetēs

Tīras un higiēniskas tualetes palielina apmeklētāju komfortu. Neaizmirstiet par to, lai vienmēr būtu pieejami tādi piederumi kā papīra dvieļi un ziepes.