Kā kopīgi vides aizsardzības mērķi noveda pie jaunas inovācijas

Trīs dažādi uzņēmumi, kopīgi apņēmušies īstenot ilgtspējīgu attīstību un vides aizsardzības pasākumus, ir radījuši ievērojamu inovāciju profesionālās tīrīšanas jomā. Uzņēmumiem Tampere Hall, SOL un Kiilto ir senas sadarbības tradīcijas kā partneriem. Jaunais probiotiskais tīrīšanas risinājums tika pabeigts kopīgi vidē, kur tīrīšana ir būtiska komforta un drošības sastāvdaļa.

Tamperes halle ir pirmais kongresu centrs Ziemeļvalstīs, kam piešķirts Ziemeļvalstu Gulbja Ekomarķējums, un tā mērķis ir nepārtraukti pilnveidot savu darbību vides jomā. Partneru izvēle ikdienas uzturēšanas procesu veikšanai, piemēram, uzkopšanai, ir svarīga ne tikai ilgtspējības, bet arī komforta kritēriju dēļ.

“Uzkopšana ir svarīga komforta un drošības sastāvdaļa. Mums kā uzņēmumam, kam piešķirts Ziemeļvalstu Gulbja Ekomarķējums, ir svarīgi, lai izmantotais aprīkojums un metodes atbalstītu mūsu rīcību ilgtspējības virzienā. Kopā ar mūsu tīrīšanas partneri SOL mēs esam izvēlējušies mūsu telpām izmantot ar Ziemeļvalstu Gulbja Ekomarķējumu marķētus Kiilto Pro produktus, stāsta Tamperes halles īpašuma pārvaldnieks Marko Koivisto.

SOL jau daudzus gadus ir Tamperes halles uzticams tīrīšanas partneris, un partneriem ir kopīgs redzējums par konkrētu rīcību, lai uzņemtos atbildību par mūsu vidi. “Mums ir ilgstoša un laba sadarbība ar Tamperes halli.

Tamperes halle novērtē un pieprasa no saviem partneriem pastāvīgus uzlabojumus, kritisku darbības modeļu novērošanu un labākas procedūras,” stāsta Tarja-Leena Sipiläinen, SOL pakalpojumu direktore. SOL milzīga daļa centienu ir Ziemeļvalstu Gulbja Ekomarķējuma produktu izmantošanā un cieša sadarbība ar rūpīgi izvēlētiem, atbildīgiem ražotājiem, piemēram, Kiilto.

Marko Koivisto, Tarja-Leena Sipiläinen un Pirkko Heinilä visi ir vienisprātis, ka ilgstošas sadarbības tradīcijas starp Kiilto, SOL un Tampere Hall ir radījušas auglīgu pamatu inovācijām.

Kopīgu mērķu sasniegšana, izmantojot inovatīvus risinājumus

Progresīvā un ilgstošā sadarbība starp Tamperes halli, SOL un Kiilto bija auglīgs sākumpunkts, lai testētu jauno probiotisko universālo tīrīšanas līdzekli Kiilto Pro Universal Probio vidē, kur atbildīga tīrība ir viena no pamatprasībām. Probiotiskie tīrīšanas līdzekļi atšķiras no parastajiem tīrīšanas līdzekļiem ne tikai ar to, ka tie ne tikai attīra virsmas, bet arī ievieš tajās labvēlīgus mikrobus. Šie mikrobi saglabājas uz attīrītajām virsmām, aktīvi patērējot netīrumus un smakas pat starp tīrīšanas reizēm. Pateicoties dabiskajiem fermentācijas procesiem, probiotiķi sasmalcina netīrumus mazākās daļiņās, tādējādi uzlabojot to efektivitāti turpmākajos tīrīšanas darbos.

“Tieši Kiilto bija aktīvā puse, kas mums ieteica produktu testēt 2022. gada beigās,” stāsta Tarja-Leena Sipiläinen, kad tiek jautāts, kā viņi nonāca pie jaunā produkta testēšanas. “Mēs jau sen bijām apsvēruši probiotikas produktu iespējas. Tajā pašā laikā arī SOL bija izrādījusi interesi par šāda veida produktiem. Kopā ar SOL mēs vērsāmies pie Tamperes halles un precizējām produkta īpašības un prasības viņu ražotnē. Ziemeļvalstu Gulbja Ekomarķējums bija obligāts priekšnoteikums šim produktam,” piebilst Pirkko Heinilä, Kiilto klientu un izstrādes vadītājs.

Fakts, ka probiotikie tīrīšanas līdzekļi nodrošina ilgstoši uzlabotu tīrības un higiēnas līmeni un ka probiotikas saglabā efektivitāti ilgu laiku starp tīrīšanas reizēm, bija SOL pievilcīgs faktors. “Kiilto Pro Universal Probio ir pilnīgi jauns un interesants risinājums, un tas lieliski atbilst mūsu ambiciozajiem mērķiem,” turpina Sipiläinen.

Marko Koivisto piekrīt, ka jaunus inovatīvus risinājumus atzinīgi vērtē arī Tamperes halle. “Mums ir senas sadarbības tradīcijas ar SOL un Kiilto. Mēs ar prieku piedāvājām iespēju izmēģināt jaunas, atbildīgas inovācijas mūsu telpās. Produkts, kas padara tīrīšanu vēl efektīvāku starp kārtām, ir ļoti apsveicams mūsu spraigajos ikdienas tīrīšanas darbos,” saka Koivisto.

Ziemeļvalstu Gulbja Ekomarķējums apliecina kvalitāti, drošību un ilgtspējību

Saskaņā ar SOL teikto, sadarbība testēšanas laikā noritēja labi, jo Tamperes halle, SOL un Kiilto skaidri apzinājās savus pienākumus un saziņa notika nekavējoties. Jaunais probiotikas risinājums nav radījis nekādas bažas, tieši otrādi, jo lietotāju un Tamperes halles apmeklētāju atsauksmes ir bijušas tikai pozitīvas. Koivisto uzskata, ka tas ir pateicoties ekomarķējumam: “Kiilto Pro Universal Probio ir saņēmis Ziemeļvalstu Gulbja Ekomarķējumu, kas nozīmē, ka pirms sertifikāta saņemšanas tas ir izgājis stingrus procesus”.

Ņemot vērā Tamperes halles, SOL un Kiilto kopīgos mērķus vides jomā, noteicošais faktors šajā procesā bija uzņēmumu interese par ilgtspēju un jo īpaši par vides aizsardzības pasākumiem. “Kad atbildīgi uzņēmēji atrod viens otru, sadarbojoties tiek panāktas ietekmīgākas darbības atbildības jomā,” rezumē Marko Koivisto un turpina: “Sadarbība visa projekta laikā ir noritējusi ļoti labi. Šādi nozīmīgi produktu uzlabojumi nenotiek vienas dienas laikā, un es uzskatu, ka tagad visi ir ļoti apmierināti, jo produkts ir saņēmis ekomarķējumu un ir pieejams ikdienas lietošanai”.

Tamperes halle ir pasākumu rīkošanas uzņēmums un spilgts kultūras un konferenču centrs, kas atrodas Tamperes centrā. Septiņas reizes pēc kārtas tas ir atzīts par labāko konferenču centru Somijā. Tas ir viens no lielākajiem konferenču un koncertu centriem Ziemeļvalstīs, un gadā to apmeklē 675 000 apmeklētāju, un tajā tiek organizēti aptuveni 1100 pasākumu.

SOL ir spējīgs, inovatīvs un starptautisks pakalpojumu nozares ģimenes uzņēmums, kas sniedz dažādus uzkopšanas, telpu, īpašuma uzturēšanas un apsardzes pakalpojumus. SOL ir gandrīz 10 000 reģistrētu klientu, un darbojas visā Somijā, Igaunijā, Latvijā, Lietuvā un Zviedrijā. SOL ir gandrīz 14 000 darbinieku.

Kiilto ir ģimenes uzņēmums ar vairāk nekā simts gadu ilgu vēsturi ķīmiskās rūpniecības risinājumu izstrādē, ražošanā un pārdošanā. Uzņēmumam ir savas pētniecības, attīstības un inovāciju funkcijas, kas ir pamats elastīgai un vērtīgai sadarbībai. Kiilto nodarbina aptuveni 800 profesionāļu 9 valstīs.