Kiilto Pro Universal Probio – izmantojiet probiotiku spēku tīrīšanai

Kiilto Pro Universal Probio, ir jaunākais probiotisko tīrīšanas līdzekļu papildinājums Kiilto produktu klāstā. Tas ir efektīvs, probiotisks universāls tīrīšanas līdzeklis, kas attīra virsmas – kā standarta universālais tīrīšanas līdzeklis, vienlaikus atstājot labvēlīgus, probiotiskus mikrobus uz virsmām ilgstošai iedarbībai. Probiotikas darbojas ilgtermiņā, noņemot bioplēves, netīrumus un organiskos netīrumus.

Probiotiskais tīrīšanas līdzeklis īpaši labi darbojas sabiedriskās vietās, kur regulāra probiotisko tīrīšanas līdzekļu lietošana var pārveidot uz virsmām augošo mikrobu populāciju par stabilu mikrobiotu, kas ir droša veselībai un videi, atņemot vietu patogēniem. Skolas, bērnudārzi, atpūtas telpas, viesnīcas, restorāni, degvielas uzpildes stacijas, sabiedriskās tualetes, pansionāti un slimnīcas ir ideālas vietas, kur izmantot probiotiku spēku.

Kiilto Pro Universal Probio ir viens no pirmajiem probiotikas tīrīšanas līdzekļiem, kas ir sertificēts ar Ziemeļvalstu Gulbja Ekomarķējumu. Tīrīšanas līdzekļa sastāvā esošās vielas ir 100 % bioloģiski noārdāmas, kas nozīmē, ka tās sadalās oglekļa dioksīdā un ūdenī. Turklāt ir pierādīts, ka produktos esošie probiotiskie mikroorganismi ir droši, dabā sastopami un nesatur ĢMO.

Šīs dabiskās izcelsmes un drošības dēļ, tie labi integrējas dabiskajā mikrobu ekosistēmā un palīdzēs atjaunot un uzturēt veselīgu dabisko mikrofloru vidē. Probiotisko tīrīšanu var uzskatīt par jaunu metodi, lai sasniegtu uzlabotu veselīgas higiēnas līmeni, kas pārsniedz to, kas ir iespējamas ar tradicionālajām metodēm.

Kiilto Pro Universal Probio papildina probiotisko tīrīšanas līdzekļu klāstu ikdienas tīrīšanai.

Citi probiotikas tīrīšanas līdzekļi Kiilto klāstā ir:

Kiilto Pro Drain Clean, smaku neitralizējošs un tauku izkliedējošs līdzeklis.

Probiotiskā tīrīšana

Lasīt vairāk