Filtru nozare

Filtra mērķis ir uzlabot tīrību. Lietošanas laikā filtriem ir jāiztur skarbi apstākļi un slodze no dažādiem avotiem. Kiilto līmes ir rezultāts sadarbībai ar mērķtiecīgu produktu izstrādi un uzņēmumiem šajā jomā.

Filtru nozare uzlabo gaisa un šķidrumu tīrību. Prasīgā vidē, piemēram, sterilās telpās, kuras tiek izmantotas, piemēram, veselības aprūpes nozarē un farmācijas nozarē, ir īpaši augstas gaisa tīrības prasības.

Šķidrumiem, kas tiek izmantoti motoros un dažādā tehniskajā aprīkojumā, nepieciešami īpaši augstas kvalitātes filtru risinājumi.

Nemainīgi vai mainīgi saspringti vides apstākļi, piemēram,ekstremālas temperatūras, spiediens vai pakļautība ķimikāliju iedarbībai prasa mūsdienīgus līmvielu risinājumus.

Mūsu līmvielu piemēri

Līmvielas filtru montāžai

Īpaši filtru montāžas laikā salipšanas ātruma un līmvielas uzklāšanas īpašībām jāatbilst procesa prasībām. Mūsu poliuretāna līmvielas var ātri pielāgot, lai panāktu optimālu risinājumu procesa nodrošināšanai.

Līmvielas ieloču filtriem gaisam

Mūsu ieloču filtriem paredzētajā piedāvājumā ietilpst ātri, elastīgi, putas veidojoši un karstumizturīgi risinājumi. Līmviela tiek izvēlēta, balstoties uz filtra tipu un ražošanas procesu. Mūsu mērķis ir vienmēr panākt neredzamu, izturīgu galarezultātu.

Ko mēs varam sasniegt kopā?

Laipni lūdzam Kiilto pasaulē

Jaunumi