Transporta nozare

Transporta nozarē lielākais potenciāls ir dažādu materiālu, piemēram, kompozītmateriālu, laminātu, metālu vai plastmasas, izmantošanā. Kā mūsu partneris jūs varat būt pārliecināts, ka mūsu risinājumi atbilst jaunākajiem tehnoloģiskajiem sasniegumiem nozarē.

Stiprības palielināšana, svara samazināšana un izolācijas īpašību uzlabošana ir transporta nozares pamattendences. Tiecoties pēc nepārtrauktas attīstības, izaicinājums ir saglabāt augstu kvalitāti un nevainojamu precizitāti. Cieši sadarbojoties ar Kiilto, mēs vienmēr varam atrast īstos risinājumus kopā.

Mūsu līmvielu piemēri

Līmvielas daudzkārtainu koka paneļu ražošanai

Ražošanas efektivitāte un izgatavošanas laiks ir galvenie rādītāji konkurētspējas nodrošināšanai. Svarīgas attīstības virzieni ir energoefektivitāte, konstrukcijas vieglums un ietekme uz vidi. Attiecībā uz ražošanas efektivitāti jaunākajos risinājumos ietilpst daudzkomponentu sistēma, kurā līmvielu žūšanas ilgums dažādos darba posmos mainās. Tas ļauj panākt īsu presēšanas laiku arī sarežģītām konstrukcijām.

Montāžas līmvielas

Standarta produkti un darba procedūras nodrošina drošu galarezultātu. Izmantojot virkni dažādu materiālu var būt nepieciešams pielietot virkni dažādu tīrīšanas un gruntēšanas līdzekļu. Rūpīgi pārbaudīti risinājumi ļauj panākt drošu un izturīgu galarezultātu, nepakļaujot kompromisiem elastību vai caurlaidības īpašības.

Ko mēs varam sasniegt kopā?

Laipni lūdzam Kiilto pasaulē

Jaunumi