Gofrēta kartona un ietvaru ražošana

Gofrētā kartona ražošanā procesa uzticamība ir ļoti svarīga. Kiilto augstas kvalitātes pielāgotie līmēšanas risinājumi nodrošinās procesa vienmērīgu norisi.

Gofrētu kastu un gofrēta kartonu ražošanas apjomi ir lieli. Tomēr saražotās partijas bieži ir nelielas un izmantotie materiāli, piemēram, var bieži mainīties. Tādēļ līmvielai jābūt daudzveidīgai, lai tiktu galā ar dažādiem apstrādes ātrumiem, materiāliem un gala lietotāja prasībām.

Mūsu līmvielu piemēri

Kartona kārbu līmvielas

Visbiežāk sastopamās grūtības kartona kārbu malu līmēšanā ir saistītas ar kartona pārklājumu, piemēram, laku vai tinti. Lai šīs virsmas saliptu, ir nepieciešamas līmvielas ar labu plastmasas saķeri.

Līmvielas kartona kastēm

Kartona kastu malu līmēšana ir ātrs process, stundā salīmējot desmitiem tūkstošu kastu. Līmēšanas kontroli var pastiprināt dažādos veidos, piemēram ar mākslīgās redzes programmatūru, kuru var atbalstīt ar zilās krāsvielas vai ultravioleta marķiera izmantošanu.

Līme papīra virsmu noklāšanai

Kartona vai kartona ar papīru pārklāšanā ietilpst apdrukātā papīra pielīmēšana kartona virsmai. Lai nepieļautu papīra sačokurošanos, līmei jāiedarbojas ātri un to jāuzklāj vienmērīgi. Optimālā līme šim nolūkam arī samazina pārklājamā kartona liekšanos.

Ko mēs varam sasniegt kopā?

Laipni lūdzam Kiilto pasaulē

Jaunumi