Papīra un kartona nozare

Tā kā nepārtrauktajiem papīra un kartona ražošanas procesiem ir lieli ražošanas apjomi, procesa traucējumi var būt ļoti dārgi.

Papīra un kartona ruļļus parasti piegādā tālākai apstrādei ruļļos, kurus var iesaiņot materiālos uz šķiedras bāzes. Ruļļus var transportēt pa jūras ceļiem uz citiem kontinentiem. Dažāds mitrums un temperatūras garo jūras braucienu laikā uzliek augstas prasības līmei.

Dažādu šķiedras bāzes funkcionālo laminātu ražošanā līmvielas izvēlē jāņem vērā gala produkta prasības.

Mūsu līmvielu piemēri

Ruļļu iesaiņošanas līmvielas

Ruļļu iesaiņošanas līmei jābūt elastīgai, bet tajā pašā laikā jārada spēcīga saķere. Līme ar zemāku darba temperatūru ir drošāka, videi draudzīgāka un ir mazāka iespēja, ka tā varēs uzkrāties uz aprīkojuma virsmām. Līmei var pievienot zilu krāsvielu, lai atvieglotu vizuālo pārbaudi.

Līmvielas laminātiem

Papīra bāzes lamināti arvien vairāk tiek izmantoti plastmasas plēvju aizstāšanai. Atkarībā no pielietošanas veida, līmvielai jābūt karstumizturīgai vai mitrumizturīgai.

Līmviela salvetēm

Lai izgatavotu salvetes, nepieciešamas vairākas dažādas līmvielas, sākot ar kartona serdeņa ražošanu un beidzot ar ūdenī noārdošu laminēšanas līmi. Turklāt “pick-up and tail” līme ir īpaša līme, kuru jāvar atdalīt no papīra bez mazākās pretestības.

Ko mēs varam sasniegt kopā?

Laipni lūdzam Kiilto pasaulē

Jaunumi