Kokapstrādes un mēbeļu nozare

Kokapstrādes un mēbeļu rūpniecībā procesu efektivitāte un drošība ir galvenie mūsu klientu konkurences faktori.

Nepārtraukta ražošanas attīstība garantē konkurētspēju. Līmēšanas procesa optimizācijai nepieciešama pastāvīga attīstība. Piemēram, finiera ražošanā tikai par 10 sekundēm saīsināts presēšanas ilgums var ievērojami paaugstināt produktivitāti gada griezumā. Mūsu jauninājumi augstas frekvences presēšanas iekārtu jomā, piemēram, var ievērojami samazināt presēšanas ilgumu un paaugstināt produktivitāti.

Lekštelpu gaisa kvalitāte un lietotāju drošība ir būtiski faktori mēbeļu ražošanā. M1 sertificētas līmvielas izmantošanai ir būtiska ietekme uz gala produkta kopējo emisiju līmeni.

Mūsu līmvielu piemēri

Finiera izgatavošanas līmvielas

Finiera izgatavošanā līmei nevajadzētu nosmērēt materiālu vai izsūkties tam cauri, neatkarīgi no koka veida vai finiera biezuma. Tām pašām līmvielām vajadzētu būt piemērotām dažādu laminātu līmēšanai. Mūsu jaunākie finiera izgatavošanas risinājumi ir radīti uz ļoti noturīgu un traipus neradošu ķīmisku vielu bāzes.

Līmvielas līmētiem dēļiem

Priedes koks ir vistipiskākā izvēle mēbeļu un kāpņu izgatavošanā. Mūsu jaunākās D3 klases līmvielas ir pH optimizētas, kas ļauj izvairīties no tipiskās līmes saistvielas krāsas maiņas, ko rada priežu sveķi. Tā kā līmēto dēļu ražošanas process kļūst ātrāks un tehniskāks, mēs esam izstrādājuši produktu, kas ir īpaši piemērots augstfrekvences presēšanai un ļauj pacelt produktivitāti pavisam jaunā līmenī.

Līmvielas apmalēm

Mēbeļu izgatavošanā izmantotās apmales ir svarīgs kvalitātes faktors katram priekšmetam. Apmaļu līmvielām jānodrošina laba saķeres spēja ar dažādiem materiāliem, lai apmales varētu piestiprināt efektīvi, kaut arī klienta vēlmēm atbilstošu materiālu izvēles kļūst arvien populārākas.

Ko mēs varam sasniegt kopā?

Laipni lūdzam Kiilto pasaulē

Jaunumi