Pārtikas nozare

Pārtikas nozarē drošība ir vissvarīgākā. Kā mūsu sadarbības partneris, jūs varat būt pārliecināts, ka mūsu risinājumi vienmēr atbildīs standartiem, ko pieprasa pārtikas rūpniecība.

Primārā iepakojuma funkcija ir pasargāt produktu no vides un otrādi. Produkta drošību var nodrošināt tikai tad, ja produkts ir atbilstoši iepakots. Veiksmīgi dizaina risinājumi iepakojumos veicina pārdošanu un padara iepakošanas procesu efektīvāku.

Piemēram, kartona apvalka malu līmēšana ir viens no laikietilpīgākajiem darba posmiem, un tas nozīmē, ka pareiza līmvielas izvēle nodrošinās ievērojamu ieguvumu. Izmantojot mūsu piedāvātos individuālos risinājumus, pircēji var būt pārliecināti, ka iepakojums ir drošs un efektīvs un līmēšanas kaitīgā ietekme uz vidi ir mazināta.

Mūsu līmvielu piemēri

Etiķešu līmvielas

Etiķešu līmēšanai uz dzērienu iepakojuma, stikla un it īpaši PET pudelēm nepieciešams, lai līmei būtu laba mitrā saķere un pretestība ūdens kondensācijai.

Papīra maisiņu līmvielas

Pārtikas iepakojumā bieži ietilpst papīrs. Izmantojot līmvielas pārtikas ietinamajam papīram un dažādiem papīra maisiņiem, tām nepieciešamas noteiktas īpašības. Svarīgi arī, lai izvēlētais risinājums būtu atzīts lietošanai pārtikas iepakošanā.

Līmvielas kartona iepakojumiem

Līmvielai bieži ir neredzama, bet ļoti nozīmīga loma produktu iepakošanā, lai pārtika tiktu droši nogādāta gala lietotājam. Tajā pašā laikā līmvielas risinājumam jāatbilst ražošanas līnijas efektivitātes prasībām.

Ko mēs varam sasniegt kopā?

Laipni lūdzam Kiilto pasaulē

Jaunumi