Logu un ārdurvju nozare

Logu un durvju rūpniecībā sagatavju ražošanā izmantotajām līmēm ir jābūt tādas kvalitātes, kas palīdz garantēt izstrādājuma kalpošanas laiku gadu desmitiem.

Logiem un durvīm ir jāspēj izturēt laika apstākļus visa gada garumā. Kiilto līmvielas ir izstrādātas tā, lai tās izturētu prasīgo ziemeļu klimatu.

Nepārtraukta ražošanas attīstība garantē konkurētspēju. Līmēšanas procesa optimizēšana ir nepārtrauktas attīstības jautājums, kad optimizēts, piemēram, desmit sekunžu samazinājums no viena iespīlēšanas cikla rada ievērojamu produktivitātes pieaugumu gada laikā.

Kiilto M1 sertificētās līmvielas arī ļauj partneriem ražot augstākās kvalitātes produktus iekštelpu gaisa kvalitātes nodrošināšanai.

Mūsu līmvielu piemēri

Līme savienošanai ar tapām

Lai iegūtu kvalitatīvu tapas savienojumu, ir nepieciešama laba plīšanas izturība, izturība pret laika apstākļu iedarbību un rūpīga uzklāšana. Mūsu D4 līmju klāstā ir īpaši pielāgoti risinājumi gan virsmu, gan tapu savienojumiem.

Līmvielas virsmu laminēšanai

Virsmu laminēšanā izmantotajām līmēm jāatbilst katras presēšanas tehnikas īpašajām prasībām. Augstas frekvences presēšanas galvenā priekšrocība ir ātrums. Mūsu D4 klases līmvielas augsta darbības cikla presēšanai lieliski atbilst šīm vajadzībām. Līmvielai vienlīdz labi jādarbojas jebkurā temperatūrā. Mūsu D4 līmvielas ir vienas no stabilākajām visā nozarē.

Durvju rāmju līmēšana

Durvju montāžā līmēšanas process ir kritiski nozīmīgs ārdurvju kvalitātes nodrošināšanai. Ņemot vērā durvju struktūru un izmantotos materiālus, mēs varam nodrošināt piemērotas ķīmiskās līmvielas augstas kvalitātes ārdurvju efektīvai ražošanai.

Ko mēs varam sasniegt kopā?

Laipni lūdzam Kiilto pasaulē

Jaunumi